Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir?

Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir?

Zeynep Tuğçe Bayat 8 Şubat 1990 tarihinde Mersin’de dünyaya geldi. Aslen Mersinli olan güzel oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat 26 yaşındadır. İlkokul eğitimin Mersin’de tamamlayan ünlü oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat liseyi bitirene kadar Mersin’de yaşamaya devam etmiştir.

Başarılı bir öğrenci olan Zeynep Tuğçe Bayat lise son sınıfta iki bölüm bir dizide oyunculuk yapmıştır. Dizide başarılı bir oyunculuk performansı gösterdiği için dizide kalması istenilen Zeynep Tuğçe Bayat’ın ailesi bu duruma izin vermemiştir.

Liseyi bitirdikten sonra Hukuk Fakültesi’nde üniversite eğitimi almaya başlayan ünlü oyuncu üniversiteden sonra 4 ay avukatlık stajını yapmıştır. Ancak avukat olamayacağını karar verip konservatuara giren Zeynep Tuğçe Bayat İspanya’ya gidip eğitimler almıştır.

Zeynep Tuğçe Bayat’ın boyu 1.65 cm, kilosu ise 55’tir. Zeynep Tuğçe Bayat göz rengi yeşil, saçları ise kahverengidir.

Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir?

 

Zeynep Tuğçe Bayat’ın Oyunculuk Kariyeri

Dizi ve reklam filmlerinde rol alan Zeynep Tuğçe Bayat’ın en dikkat çekici reklamı Turkcell reklamlarıdır.

Zeynep Tuğçe Bayat ilk olarak 2009 yılında “Arka Soradakiler” adlı diziyle tanınmaya başlamış olmasına rağmen “Çilek Kokusu” adlı diziyle herkesin sevdiği bir oyuncu haline gelmiştir.

Zeynep Tuğçe Bayat’ın Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Zeynep Tuğçe Bayat’ın rol aldığı dizi ve filmler arasında; Arka Sıradakiler, Gönülçelen, Yıldız Masalı, Ah Neriman, Çilek Kokusu ve Seviyor Sevmiyor adlı diziler yer almaktadır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın