Zeynep Elçin Kimdir?

Zeynep Elçin Kimdir?

Zeynep Elçin 16 Şubat 1990 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Aslen İzmirli olan güzel oyuncu Zeynep elçin 26 yaşındadır. Zeynep Elçin’in boyu 1.68 cm, kilosu ise 52’dir.

Boğa burcu olan Zeynep Elçin İzmir Başkent Akademi Oyunculuk ile Zafer Tunaya Kültür Merkezi Tiyatro Oyunculuk da eğitim görmüştür. Zeynep Elçin’in gözleri mavi, saçları ise kahverengidir. Zeynep Elçin evli değildir.

Zeynep Elçin Kimdir?

Zeynep Elçin’in Hakkında Merak Edilenler

Zeynep Elçin oyunculuk alanında dizilerde rol almaya başlamıştır. Zeynep Elçin’in ilk rol aldığı dizi 2015 yılında çekilen “Şeref Meselesi” dizisidir. Dizide başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen Zeynep Elçin yıldızı parlayan genç oyunculardan biridir.

Zeynep Elçin dizi oyunculuğunun yanı sıra reklam filmlerinde de oynamıştır. 2015 yılında Zeynep Elçin Media Markt reklamlarında oynamıştır.

Zeynep Elçin’in rol Aldığı Dizi ve Filmler

2015 yılında “Şeref Meselesi” adlı dizide rol almasıyla tanınmaya başlayan Zeynep Elçin aynı yıl içerisinde “Kaderimin Yazıldığı Gün” isimli dizide de rol almıştır.

2015 yılında “Aşk ve Günah” dizisinde de oynayan Zeynep Elçin 2016 yılında “Göç Zamanı” ve “Rüzgarın Kalbi” isimli dizilerde rol almıştır.

“Göç Zamanı” adlı dizi kısa süre içerisinde final yapmış ve sona ermiştir. “Göç Zamanı” dizisi gibi “Rüzgarın Kalbi” adlı dizide Fox Tv ekranlarında başarılı bir ivme çizse de yapımcıları tarafından dizinin final yapmasına karar verilmiştir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın