Zeynep Alkan Kimdir?

Zeynep Alkan Kimdir?

Son zamanda oynadığı dizi ile tanınan Zeynep Alkan kimdir? Zeynep Alkan aslında bir süredir hem oynadığı dizi ile hem de öncesinde sosyal medyadaki aktifliği ile tanınan bir isimdir. Kendisi başarılı sanatçı Hamdi Alkan ile Canan Hoşgör’ün kızıdır. Güzelliği ve özellikle de göz rengi ile çok beğenilen Zeynep Alkan hayatı boyunca hep televizyon dünyasının içindeydi.

Zeynep Alkan kimdir, Zeynep Alkan nereli, Zeynep Alkan kaç yaşında, Zeynep Alkan boyu, Zeynep Alkan vikipedi

Zeynep Alkan’ın Hayatı

Zeynep Alkan’ın hayatını merak edenler için kısaca anlatalım. 26 Mayıs 1998 tarihinde doğan Zeynep Alkan’ın doğum yeri İstanbul’dur. İstanbul’da doğmasına rağmen aile dolayısı ile kendisi aslında Hataylıdır. Zeynep Hanım’ın babası Hamdi Alkan, annesi ise Canan Hoşgör’dür. Zeynep Alkan’ın bir tane de Ayşe isminde kız kardeşi vardır. Kendisi 12 yaşındayken Hisar Eğitim Vakfı Okullarında okuduğu sırada bazı tiyatro oyunlarında da yer almıştır. Bunun yanı sıra Zeynep Alkan 2 yıl Kadıköy Devlet Konservatuarında yarı zamanlı olarak viyola eğitimi de almıştır.

Renkli kişiliğinin yanı sıra sosyal medyadaki vine videoları ve paylaşımlarıyla da çok beğenilen Zeynep Alkan 19 yaşındadır. Annesi ile babası ayrıdır ve babası Hamdi Alkan 2. Evliliğini Selen Görgüze ile yapmıştır. Zeynep Alkan’ın boyu 1.65 cm olup kilosu 49 kg’dır. Aynı zamanda Zeynep Alkan saç rengi siyah,  gözleri ise yeşildir.

Zeynep Alkan’ın Oynadığı Diziler Ve Filmler

  • En iyi arkadaşım – 2003 – 2007
  • Arka sıradakiler – 2009 – 2011
  • Hayat bazen tatlıdır – 2016

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın