Yusuf Çim Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yusuf Çim Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yusuf Çim birden fazla sektörde ün yapmış oldukça genç yakışıklı bir aktrist olup ilk olarak 2011 yılında Best Model yarışmasında tüm televizyon dünyasının dikkatini çekmiştir.

Yusuf Çim Kaç Yaşında?

Yusuf Çim 1991 doğumludur.

26 Eylül 1991 doğumlu olan Yusuf Çim, Beyoğlu’nda Meslek Lisesi mezunu olarak Bilgisayar teknisyenliğini elde etmiş ve hemen ardından İstanbul Arel Üniversitesine geçiş yaparak Radyo ve Tv bölümünde okumaya başlamış olup halen orada öğrenciliğini devam ettirmektedir.

Yusuf Çim Kimdir?

Yusuf Çim şarkıcı, aktrist, model, oyuncudur.

2009 senesinde küçük adımlarla şöhrete uzanan yakışıklı model ilk olarak Media Mark, Castrol gibi dev firmaların kataloglarında bulunmuştur. Ardından Eti, İpragaz, FHM gibi büyük markalarla da çalışmaya devam ederek 2011 yılında da Best Model of Turkey’e katılarak fiziksel avantajını kullanmış ve birçok ünlü defilede aranan model ve mankenler arasına ismini yazdırmayı başarmıştır. Büyük defilelerde ise genellikle Damat, Beymen, Tween, Mango, Marks & Spencer, Kiğılı, Ralp, Polo, Hatemoğlu’nda görev alarak hemen ardından 2013 senesinde müzik hayatına da hızlı bir giriş yapmıştır.

Müzik hayatında ilk yayınladığı albümün adı ise Olsun bi Kere olup, yaz ayının trend şarkıları arasında yer almış ve bununla da kalmayıp en çok tutulan şarkılarına dört ayrı versiyon oluşturmuştur.

Yusuf Çim Nerelidir?

İstanbul Fatih’te doğmuştur.

Müzik kariyeri ve model kariyerinin yanı sıra henüz birkaç ay önce Star TV’de gerçekleştirilen yeni yaz dizilerinden birinde baş rol oyuncusu olarak katılarak oyunculuk kariyerine de geçiş yapmayı başarmıştır. Leo Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin yazarlığını ise Tayfun Güneyer üstlenmiştir. Çilek Kokusu isimli popüler gençlik dizisi ile tamamen şöhret olan Yusuf Çim böylece medya dünyasının da gözdesi haline gelerek aynı zamanda genç kızlarında aradığı isimler arasına girmeyi başardı.

Yusuf Çim tüm bu niteliklerinin yanında 2014 senesinde Ezra yapımın üstlendiği bir dizide başrol oyuncusu olarak gözler önünde olurken aynı zamanda Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı ünvanını da almayı başarmıştır.

Yusuf Çim resimleri

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın