Yunus Emre Yıldırımer Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Yunus Emre Yıldırımer’in Hayatı :  Ülkemizin doğu bölgesinin özellikleri ile büyüdüğü bilinen başarılı oyuncu Yunus Emre Yıldırımer, 2013 yılında vizyona giren ve büyük ilgi gören ‘Selam’ adlı sinema filmi ile büyük ilgi toplamış ve yönetmenlerin dikkatini çekmiştir. Ardından yine 2013 yılında televizyonda yayınlanmaya başlayan Fatih- Harbiye adlı televizyon dizisi ile de büyük beğeni kazanmıştır.  Yunus Emre Yıldırımer televizyon dizisi ve sinema filmi projelerinde yer aldığı gibi birçok tiyatro oyununu da başarı ile gösterime sunmuştur. Özellikle Ankara Devlet Tiyatrolarında mütemadiyen roller alarak kabiliyetini sıkça gösterme fırsatını elde etmiş ve ünlü tiyatrocularla birlikte onlarca oyunda baş rol oynamayı başarmıştır.

Yunus Emre Yıldırımer

Yunus Emre Yıldırımer

Yunus Emre Yıldırımer Kimdir

Yunus Emre Yıldırımer’in Doğum Tarihi: Sempatik dizi ve film oyuncusu 5 şubat 1982 yılında dünyaya gelmiştir.

Yunus Emre Yıldırımer’in Boyu:  İdeal erkek boy ölçüsünü vücudunda taşıyan Yunus Emre Yıldırımer’in boyu 180 cm’dir.

Yunus Emre Yıldırımer’in Kilosu: Her oyuncu gibi tükettiği besinlere dikkat eden usta oyuncunun kilosu ise 74 olarak belirtilmiş.

Yunus Emre Yıldırımer’in Göz Rengi:  Yakışıklı ve usta oyuncu siyah göz rengine sahip.

Yunus Emre Yıldırımer’in Burcu: 5 şubat doğumlu olduğunu bildiğimiz Yunus Emre Yıldırımer kova burcunun özelliklerini bünyesinde taşımaktadır.

Yunus Emre Yıldırımer’in Doğum Yeri: Yunus Emre Yıldırımer Türkiye’nin doğu bölgesinde bulunan şehirlerinden olan Siirt’te dünyaya geldi.

Yunus Emre Yıldırımer’in Eğitim Durumu: Ünlü oyuncu ilkokul ve lise eğitimini Diyarbakır’da aldıktan sonra yükseköğrenimini Haliç Üniversitesi’nde devam ettirdi ve bu üniversitede konservatuar bölümünü başarı ile tamamladı. Ardından da oyunculuk kapıları Yunus Emre Yıldırımer için artık aralanmış oldu.

Yunus Emre Yıldırımer’in  Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram: https://instagram.com/yunusluemre/

Twitter: https://twitter.com/yunusluemre

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın