Uğurkan Erez Kimdir Kaç Yaşındadır?

Ekranların son dönemde öne çıkan sempatik ismi Uğurkan Erez hem TV hem de moda dünyası için önemli bir isimdir. 1998 yılında açtığı mankenlik ve koreografi ajansı ile medyatik bir isim haline gelen, ünlülerle sürekli irtibatta bir kişi olan Erez, 1998’den bu yana hem ünlüler, hem mankenler hem de TV dünyası tarafında birçok kişi tarafından saygı duyulan bir insandır. 2008 yılında akciğer kanseri teşhisi konulan Uğurkan Erez, erken teşhis sayesinde bu ciddi hastalığın pençesinden kurtulmuştur. Günümüzde İşte Benim Stilim yarışmasındaki jüriliği ile bilinmektedir. 1981 doğumlu Billur Erez adında bir kızı vardır, kızı da onun gibi modacılık ile ilgilenmektedir.

Uğurkan Erez nerelidir?

Modacı Uğurkan Erez, Kırklareli’nin Vize ilçesinde dünyaya gelmiştir. Annesi ve babası öğretmenlik yapmaktadır ve babası küçük yaşlardayken tayin olmuştur. Uğurkan Erez de annesiyle birlikte 6 yaşına kadar Vize’de kalmıştır. 9 yaşında geldiğinde ise hayatını değiştirecek acı olaylardan birisini yaşamış ve babasını kaybetmiştir. Liseyi Fenerbahçe Lisesi’nde okuyan Erez Üniversite içinse Şişli Ulusarası İlimler Akademisi’ne gitmiştir. Bu okulu da bitirdikten sonra yüksek lisans için Hollanda’nın Amsterdam kentine gitmiştir. İstatistik üstüne aldığı eğitimle, tahsilini tamamlamıştır.

Uğurkan Erez kaç yaşında?

Ünlü modacı Uğurkan Erez 1954 doğumludur. Erez, 2015 itibariyle 61 yaşındadır. Yaşına rağmen daha dinç, enerji dolu yönü ile birçok kişinin taktirini kazanmıştır. Uğurkan Erez’in en çok gündeme geldiği yarışmalardan bir tanesi İşte Benim Stilim’dir. İlk önce Star TV’de Bu Tarz Benim ismi ile yayılan ve geniş bir izleyici kitlesi yakalayan bu yarışmada Kemal Doğulu, İvana Sert ve Nur Yerlitaş ile birlikte jüride yer alan ve haftasonları gerçekleştirilen büyük eleme gecelerinde puan veren Uğurkan Erez, haftanın bir günü bu yarışmada koltuğundaki yerini alıyor. Şu anda İşte Benim Stilim ismi ile devam eden bu yarışma, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 ekranlarında sürmektedir. Özlem Özden, Nazlı Hamarat gibi birçok ünlü, medyatik isim bu yarışmadan çıkmıştır.

Uğurkan Erez fotoğrafları

TV ekranlarının en ünlü sunucularından ve yapımcılarından Uğurkan Erez’in hiç görmediğiniz fotoğraflarından oluşan albümüne göz atarak ilginç fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. İşte Uğurkan Erez’e dair Facebook’tan, TV yarışmalarından ve Instagram’dan derlediğimiz Uğurkan Erez resimleri galerimiz…

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın