Ufuk Bayraktar Kimdir?

Ufuk Bayraktar Kimdir?

Ufuk Bayraktar 1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ufuk Bayrak’ın babasının adı Cevahir, annesinin adı ise Şenel’dir. Ufuk Bayraktar aslen Trabzonlu olmasına rağmen anne tarafı Kilislidir.  Ufuk Bayraktar’ın boyu 1.81, kilosu ise 76’dır.

Cevahir ve Şenel Bayraktar’ın üç çocuğundan ortancası olan Ufuk Bayraktar’ın bir kız kardeşi ve bir abisi bulunmaktadır. Ufuk Bayraktar lise eğitimini Gürsoy Koleji’nde tamamladı. Liseden sonra okumaya devam etmemiş olan Ufuk Bayraktar babasının yanında çalışmıştır.

Babasının kahvesinde bir süre çalıştıktan sonra askere giden Ufuk Bayraktar 35 yaşındadır. Ufuk Bayraktar evlidir. Merve Bayraktar ile mutlu bir evliliği olan Ufuk Bayraktar’ın Efe isminde bir erkek çocukları bulunmaktadır.

Ufuk Bayraktar Kimdir?

Ufuk Bayraktar’ın Oyunculuk Kariyeri Nasıl Başladı?

Ufuk Bayraktar ilk oyunculuk deneyimini 2000 yılında gerçekleştirmiştir. Bir polis memurunu canlandıran Ufuk Bayraktar 2003 yılında “Bekleme Odası” adını taşıyan bir filmde rol almıştır.

Birçok ödüle layık görülen Ufuk Bayraktar 2007 yılında en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanmıştır.

Ufuk Bayraktar Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Ufuk Bayraktar’ın rol aldığı dizi ve filmler arasında; Tirvana, Bekleme Odası, Cennet Mahallesi, Kader, İklimler, Kartallar Yüksek Uçar, Yumurta, Girdap, Sıcak, Ezel, Ayrılık, Memleket Meselesi, Bu Son Olsun, Dağ, Çanakkale 1915, Kümes, Milat, Dağ 2, Sevda Kuşun Kanadında dizi ve filmleri bulunmaktadır.

Ufuk Bayraktar başarılı oyunculuk performansıyla tüm izleyiciler tarafından dikkat çeken erkek oyuncular arasında bulunmaktadır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın