TV 8 Survivor All Star Özlem Çalın Kimdir?

İzleyiciyi ekranlara kitleyen sevilen yarışma Survivor All Star’ın beğenilen yarışmacılarından biri olan Özlem Çalın kimdir? Güzel yıldız Özlem Çalın aslen nerelidlir? İşte Özlem Çalın biyografisi ve öz geçmişi

ÖZLEM ÇALIN KİMDİR?

2007 yılında yapılan Survivor Aslanlar-Kanaryalar yarışmasından tanıdığımız ve unutulmaz olan Özlem Çalın 16 Mart 1982 doğumludur. Kocaeli Üniversitesi Beden eğitimi yüksek okulu(BESYO) ‘Antrenörlük’ bölümünü okumaktadır. Ünlü sporcunun hayatı adeta sporla özdeşleşmiş durumdadır.

özlem-çalın-kaç-yasinda

Hayatının her alanında ucundan kıyısından sporla hep ilgilenmektedir. Antrenörlük eğitimi öncesinde uzun yıllar voleybol oynamış olan Özlem Çalın son olarak Fenerbahçe’de oynarken oyun esnasında sakatlandığı için voleybolu bırakmıştır. ancak tamamen vazgeçmeyip ikinci ligde devam etmiştir. Hala ise yüzme,hentbol ve atletizm ile ilgilenmektedir. Şu sıralar da en iyilerin yarıştığı Survivor All Star yarışmasına hazırlanmaktadır. Katıldığı ilk survivor yarışmasında birinciliği elde edemeyen Özlem Çalın bu sefer yani 2007-2015 arası 8 yıldan sonra şansını tekrar deneyecek.

1 Yorum

  1. Julia özge 27 Nisan 2015

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın