Sungurlar Doktor Kimdir?

Stv ekranlarında yayınlanan Sungurlar dizisindeki başarılı rolüyle herkesin ilgisini çeken Sungurlar Doktor Kimdir? Sizlere bu sorunun cevabını vereceğiz.

Sungurlar Doktor Kimdir? Bora Karakul Kimdir?

Gerçek ismi Bora Karakul olan Sungurlar dizisinin oyuncusu 1978 yılında Ankara’Da dünyaya gelmiştir.İlk ve Orta öğretimi Ankarada bitirmiş daha sonra tiyatroda oyunculuk yapmıştır.

Şefkat tepe ve Sungurlar dizisinin yanı sıra emret komutanım ve Behzat Ç. Dizisinde de başarılı rollere imza atan yetenekli Bora Karakul, şefkat tepe dizisinde başlarda askerlerin düşmanı iken daha sonra askerlerin yanında hatta özel timde yer almaya ve onlara yardım etmeye başladı. Özünde iyi biri olan doktor, teröristlerin yanındayken bile insanların zarar görmesini istemiyor, öldürülmelerine karşı çıkıyordu. Bu nedenle de yanlışın yanında olamayacağını anlayan kahramanımız, askerlerin tarafına geçiş yapar.

Oynadığı TV dizilerindeki başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Bora Karakul, ilk olarak emret komutanım dizisi ile TV izleyicisinin karşısına çıkarken dizinin bitiminin ardından Behzat ç. Ve şefkat tepe dizileri ile sevenlerinden uzak kalamadığını gösterdi. İyi bir komedi oyuncusu olan karakul, izleyicileri en kötü zamanlarda bile neşelendirebilen bir isim.

Bizlerde kimdirki ailesi olarak başarılı oyuncu Bora Karakula başarılar dileriz.

2 Yorum

  1. Esma b 4 Mayıs 2015
  2. gazi 26 Mart 2015

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın