Şükrü Özyıldız Kimdir?

Şükrü Özyıldız Kimdir?

Şükrü Özyıldız 18 Şubat 1988 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi.  Anne tarafından göçmen olan Şükrü Özyıldız’ın baba tarafı Karadenizli’dir. Şükrü Özyıldız annesini 9 yaşında kaybetmiştir. Şükrü Özyıldız’ın bir de kız kardeşi bulunmaktadır.

Şükrü Özyıldız lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimini almak üzere İstanbul Teknik Üniversitesi’ni tercih etmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde gemi makineleri bölümü üzerine eğitim almaya başlayan Şükrü Özyıldız bir yıl sonra üniversiteyi bırakmış ve tekrar sınava girmeye karar vermiştir.

Şükrü Özyıldız sınavda başarılı olmuş ve Ege Üniversitesi’nin kazanmıştır. Ardından Erasmus’la Portekiz’e giden Şükrü Özyıldız Portekiz’de kafes dövüşüne ilgi duymuştur.Daha sonra kafes dövüşünü bırakmaya karar veren Şükrü Özyıldız Türkiye’ye döndükten sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır.

Şükrü Özyıldız

Şükrü Özyıldız Hakkında Bilinmeyenler

Şükrü Özyıldız’ın boyu 1.90 cm, kilosu ise 80’dir. 29 yaşında olan ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız’ın saçları ve gözleri kahverengidir.

Şükrü Özyıldız reklam, tiyatro, sinema filmler ve dizilerde rol almış ve başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiştir. Şükrü Özyıldız’ın rol aldığı ilk film “Sular”, ilk dizi ise “Benim Hala Umudum Var” adlı projedir.

Şükrü Özyıldız’ın Rol aldığı Dizi ve Filmler

Şükrü Özyıldız’ın rol aldığı dizi ve filmler arasında; Neva, Sevimli Tehlikeli, Derin Sular, Uçurum, Benim Hala Umudum Var ve Şeref Meselesi’dir. Şükrü Özyıldız oyunculuğu kadar yakışıklılığı ile dikkat çeken bir oyuncudur.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın