Star TV Serçe Sarayı Süla Kimdir? Biyografisi

Ekranların yeni dizisi Serçe Sarayı’nın en farklı karakteri Süla kimdir? Gerçek ismi Esra Dermancıoğlu kimdir? Fatmagül’ün suçu ne dizisiyle ünlenen Esra Dermancıoğlu kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? İşte Esra Dermancıoğlu’in biyografisi ve özel hayatı

ESRA DERMANCIOĞLU KİMDİR?

Başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu 7 aralık 1968 tarihinde İsviçre’de doğmuştur. İlk  eğitimini Pierre Loti lisesinde okuyan Esra Dermancıoğlu daha sonra ise öğrenimine Franklin College İsviçre de devam etmiştir. Ardından da Şahika Tekand’dan oyunculuk, Derya Alaboranın ev sahipliği yaptığı konservatuardan ise ses dersleri almıştır. yrıyetten doğup gençlik yıllarını geçirdiği yurtdışında da çeşitli türde dersler almıştır.

Oyuncu Esra Dermancıoğlu oyunculuk kariyerine ise ilk olarak Gülse Birsel aracılığıyla başlamıştır.

Avrupa Yakası’nın 163.bölümünde konuk oyuncu olarak başlamıştır. Onun ardından ise kısa bir süre sonra 2010 senesinde çekimleri sadece bir gün süren Moral Bozukluğu ve 31 adlı filmlerde oynayan Esra Dermancıoğlu bu işinde pek başarılı olamamıştır.

esra-dermancıoglu-serce-sarayı-8774

Aynı zamanda ise çeşitli televizyon dizilerinde konuk oyuncu olarak çalışan oyuncu kariyerindeki patlamayı Fatmagül’ün suçu ne? isimli televizyon dizisinde yaşamıştır. Son sinema filmi projesi ise Kadın işi: Banka Soygunu filmidir. Bu filmde Dürdane rolüne hayat vermiştir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın