Sosyal Medya Fenomeni Dan Bilzerian Kimdir?

Sosyal Medya’da fenomen haline gelen Dan Bilzerian kimdir? Dan Bilzerian tüm fotoğrafları ve biyografisi? Peki dünyaca ünlü olan Dan Bilzerian kaç yaşındadır ve nasıl zengin olmuştur?

DAN BİLZERİAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDADIR?

7 Aralık 1980 yılında Amerika’nın Florida kentinde dünyaya gelen Dan Bilzerian, aslen Amerikalıdır. Babasının adı Terri Steffen annesinin adı ise Paul Alec Bilzeriandır. Deniz Kuvvetlerinde eğitim alan Dan Bilzerian, Seal’de dört yıl askerlik yapmıştır. Ayrıca kriminoloji bölümünü bitiren Bilzerian, sanayi üzerine bir şirket kurmuş ve iş adamlığına soyunmuştur.

Atletik yapısıyla tüm kızların hayranı haline gelen Dan Bilzerian, dağ bisikleti ve tüplü dalış alanlarında spor faaliyetleri yürütmektedir.

2009 senesinde Dünya Poker şampiyonu olan Dan lüks hayatını sosyal medya üzerinden paylaşan ünlülerdendir. Malvarlığının 150 milyon doları geçtiğini beyan eden Dan Bilzerian Amerika’nın sayılı zenginleri arasındadır.

2013 yılında film sektörüne giren Dan, Gerard Butler ve Morgan Freeman ile birlikte “Olympus Has Fallen” filminde oynamıştır. Daha sonrasında da bir çok filmde oynayan Dan Bilzerian hayran kitlesini en üst seviyelere taşımış ve sosyal medya mecraları aktif kullanmaya devam etmiştir.

dan-bilzerian-nereli-935

DAN BİLZERİAN’IN OYNADIĞI FİLMLER

2014 yılında – The Equalizer filminde
2014 yılında – Cat Run 2 filminde
2014 yılında – The Other Woman filminde
2013 yılında – Son Kalan (Lone Survivor) filminde
2013 yılında – Kod Adı: Olympus (Olympus Has Fallen) filminde

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın