Sinem Kobal Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç
Sosyal Medyada Paylaş
4 Ağustos 2015
Kim Kimdir

Sinem Kobal Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç

1987 doğumlu olan güzel yıldız İstanbul’da dünyaya gelmekle birlikte aslında Karadenizli bir ailenin çocuğudur. Sinem Kobal’ın babası bir mühendis, annesi ise ev hanımıdır. Sinem Kobal’ın ünlenmesini sağlayan Selena dizisindeki rol arkadaşlarından biri olan Atacan karakterindeki kişi ise öz erkek kardeşidir. Geçmiş yıllarda Selena dizisi ile popülerliği artan Sinem Kobal bunun

1987 doğumlu olan güzel yıldız İstanbul’da dünyaya gelmekle birlikte aslında Karadenizli bir ailenin çocuğudur. Sinem Kobal’ın babası bir mühendis, annesi ise ev hanımıdır. Sinem Kobal’ın ünlenmesini sağlayan Selena dizisindeki rol arkadaşlarından biri olan Atacan karakterindeki kişi ise öz erkek kardeşidir.

Geçmiş yıllarda Selena dizisi ile popülerliği artan Sinem Kobal bunun dışında birçok dizi ve sinemada baş rol oyuncusu olarak görev almış ve en son Muhteşem Yüzyılda’da karşımıza çıkmıştır.

sinem-kobal

Sinem Kobal’ın Eğitimi

Henüz dört yaşındayken bale eğitimi almaya başlayan Sinem Kobal esnak ve güzel vücudunu uzun yıllar bale eğitimi sayesinde pekiştirmiştir. İstanbul Acıbadem Lisesi’nden mezun olan güzel oyuncu ardından voleybol ve step sporlarında da derecelere sahip olarak televizyon dünyasına giriş yapmıştır.

Sinem Kobal Kimdir?

Karadenizli bir ailenin iki çocuğundan biri olan Sinem Kobal, medya dünyasına Dormen tiyatrosunda aldığı eğitimler sayesinde giriş yapmıştır.

Sinem Kobal Kaç Yaşında?

1987 doğumlu olan güzel oyuncu, Beykent Üniversitesinde eğitimini tamamlamış ve aldığı eğitimle adından sıkça söz ettirmiştir.

Sinem Kobal Boyu Kaç?

1.70 cm olan güzel oyuncu, güzelliği ile tv dünyasındaki yerini sağlamlaştırmış ve bir çok gençlik sinemasında baş rol almıştır.

Sinem Kobal Doğum Tarihi : 14 Ağustos 1987

Sinem Kobal Boyu : 1.70

Sinem Kobal  Kilosu : 51kg

Sinem Kobal Göz Rengi : Açık kahve

Sinem Kobal Burcu : Akrep

Sinem Kobal Doğum Yeri : İstanbul

Sinem Kobal Eğitim Durumu : Üniversite

Sinem Kobal sosyal medya hesapları

İnstgram: https://instagram.com/sinemkobal

Twitter : https://twitter.com/snmkobalresmi

Facebook : https://www.facebook.com/Sinem.Kobal

Gelen aramalar:

  • Sinem Kobal kimdir
  • Sinem Kobal kaç yaşında
  • Sinem Kobal hangi takımlı
  • Sinem Kobal nereli
  • Sinem Kobal’ın boyu kaç
  • Sinem Kobal’ın sevgilisi kim

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017

Site Haritası