Simay Barlas Kimdir?

Simay Barlas  Kimdir?

Simay Barlas 25 Ekim 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen İstanbullu olan genç oyuncu terazi burcudur. 1.66 cm boyunda olan genç oyuncu 47 kilo ağırlığındadır. Simay Barlas’ın göz ve saç rengi kahverengidir. Simay Barlas bekar olup sevgilisi yoktur.

Lise mezunu olan ünlü oyuncu sadece oyunculuk yapmakla kalmayıp modellik mesleğini de yürütmektedir. Katalog çekimlerinde yer alan genç oyuncu reklam filmlerinde ve dizilerde de rol almaktadır. Simay Barlas’ın rol aldığı katalog çekimlerinin yer aldığı markalar arasında Sevenhill, Hasırcılar gibi markalar bulunmaktadır.

simay-barlas-kimdir

Simay Barlas Ekranlara Nasıl Adım Attı?

Simay Barlas öncelikle reklam filmlerinde boy göstermeye başladı. Birçok reklam filminde oynayan ünlü oyuncunun oynadığı ilk reklam filmi Uludağ reklamıdır.

Ardından Rocco reklamlarında oynayan ünlü oyuncu son olarak Vekta marka ısıtıcı reklamlarında başarılı bir performans sergiledi. Oyunculuk mesleğinin başında olan ünlü oyuncu bu alanda eğitim alarak başarısını sürdürmek istemektedir.

Simay Barlas’ın Rol Aldığı Diziler

Simay Barlas yaşının çok küçük olması ve oyunculuk alanında eğitim almaması nedeniyle daha yolun başında olan oyunculardandır. Simay Barlas’ın rol aldığı iki tane dizi bulunmaktadır.

Simay Barlas’ın ilk dizisi 2015 yılında oynadığı “Paramparça” dizisidir. 2016 yılında “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinde oynamaya başlayan genç oyuncu her iki dizide de birçok tanınmış ünlü oyuncu ile kamera karşısına geçme fırsatına sahip oldu.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın