Sibel Kekilli Kimdir Nerelidir?

Sibel Kekilli Kimdir Nerelidir?

                Kekilli ailesinin soyundan gelen Sibel Kekilli, maddi açıdan kötü durumda olan bir ailenin kızıdır. Aynı zamanda Sibel Kekilli’nin bir de ikizi vardır. Babası bir fabrikada işçi olarak çalışmaktaydı annesi ise temizlik sektöründe çalışmıştır. Kayseri’de yaşayan dedesi 1960 lı yıllarda iş ve maddiyat sebeplerinden dolayı Almanya’ya gitmiştir. Dedesinin Almanya’ya gitmesinden yaklaşık 5-6 yıl sonra Sibel Kekilli ve ailesi de Almanya’ya gurbetçi olarak gitmişlerdir. Bir müddet sonra dedesi Türkiye’ye dönüş yapmıştır. Fakat babası ve kendisi Türkiye’ye dönüş yapmamıştır ve orada kendilerine ait bir düzen kurmuşlardır.

Eğitim öğretime oldukça önem veren Sibel Kekilli ne yazık ki hayallerinde başarılı olamamıştır. Maddi sıkıntılardan dolayı tıp fakültesi hayalini unutmuştur ve ailesine yardım etmek amacı ile çalışmaya başlamıştır. Elinden gelen maddi yardım ise her ay 300 Mark gibi bir parayı ailesine vermesiydi ve bunu en zor zamanlarında bile yapmaya çalıştı. Sibel 19 yaşına geldiğinde Stefan isminde bir Alman vatandaşına aşık olmuştur.

Fakat gerekli belgeler Türkiye’den Almanya’ya gidemediği için evlilikleri sadece dini nikah üzerinde kalmıştır. Bunun üzüntüsünü yaşayan Sibel muazzam bir düğün yapmayı amaçlamıştır. Fakat yeterli parası olmadığından bankadan kredi çekmek zorunda kalmıştır. Önceden eşinin de bankalara bir miktar borcu vardır. Düğünden sonra ödeyebiliriz diye umut ettikleri şey gerçekleşememiştir ve borç giderek katlanmıştır. Bu nedenle gece gündüz hem Sibel hem de eşi Stefhan çalışmıştır.

Gün içerisinde 2 hatta 3 iş yaptıkları bile olmuştur. Bu kadar paraya ihtiyaçları olduğu dönemde bile ailesine o 300 Markı göndermeye çalışmıştır. Yeteri kadar para kazanamadığı için Sibel istemeden xyz sektörüne giriş yapmıştır ve ailesi bu nedenle kızlarına büyük öfke duymuşlardır ve ona küsmüşlerdir. Ardından Stefan ile olan ilişkisine de son vererek ayakları üzerinde durmayı henüz 22 yaşındayken öğrenmiştir. Daha sonra talihi açılan Sibel, Fatih Akın’ın projelerinde de rol almıştır ve o günlerden sonra herkesin hayranlık duyduğu biri haline gelmiştir.

Sibel Kekilli Kimdir?

Genellikle oynadığı güzel filmler ile gündeme gelen, maddi açıdan büyük sıkıntılar yaşayan ve her şeyi hayat gailesi uğruna yapan başarılı bir oyuncudur. Hayatının büyük bir bölümünü Almanya’da geçirmiştir

Sibel Kekilli Nerelidir?

Sibel Kekilli Alman vatandaşıdır fakat babasının soyu Kayseri civarından gelmektedir. Türkiye ile arası pek iyi olmayan Sibel Kekilli kağıt üzerinde de Almanya’nın Heilbronn kentinde dünyaya gelmiştir.

Sibel Kekilli Kaç Yaşındadır?

16 Haziran 1980 doğumlu olan Sibel bugün 35 yaşındadır.

Sibel Kekilli resimleri

1 Yorum

  1. turka 31 Ocak 2016

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın