Sibel Can Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Sibel Can Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Sibel Can Türk televizyonlarının sevilen ve beğenilen karakterlerinden olup yaptığı televizyon programlarıyla, albümleriyle ve oynadığı filmlerle adından söz ettirmekte hem özel yaşamı hem de kariyeri merak edilen sanatçılardan olmaktadır. Özel hayatıyla olsun sanat yaşamıyla olsun Türk televizyonlarının ilgiyle takip ettiği ve sevdiği bir bayan şarkıcı olan Sibel Can güzelliğiyle de dikkat çekmeye devam etmektedir. Başarılı albümler yapmaya devam eden sanatçı sesinin güzelliğiyle de rakiplerine fark atmakta gerçekleştirdiği konserlerde de başarısını devam ettirerek müzik dünyasının önemli isimlerinden biri olmaya devam etmektedir. Oynadığı filmlerle de oyunculuk hayatına giren ve bu alanda da başarı sağlayan Sibel Can hem magazin programlarının hem de televizyonların aranan isimlerinden biri olmuş ve yıllar geçtikçe o da başarılarına başarı ekleyerek sevilen bir şarkıcı olmaya devam etmiştir.

Sibel Can Kimdir?

Sibel Can başarılı bir şarkıcı, sunucu, oyuncu ve dansözdür. Türk fantezi ve pop müziği alanlarında başarılı çalışmalar yapmış ve adından yıllarca söz ettirmiş başarılı ve güzel bir sese sahip bir şarkıcıdır. Kariyerine dansöz olarak başlayan güzel şarkıcı kariyerine daha çok şarkıcı kimliğiyle devam ediyor olsa da oyuncu ve sunucu olarak da başarılı çalışmalara imza atmıştır. Nükhet Duru kendisini Fahrettin Aslan’a tavsiye etmiş ve bu sayede dönemin en ünlü gazinolarından biri olan Maksim’de assolist olarak çıkmaya başlamıştır. 17 yaşında assolist olan Sibel Can küçük yaşlarda girdiği sanat camiasında başarılı işlerle adını duyurmuş ve halen de televizyonlarda, sahnelerde görmeye devam ettiğimiz bir isim olmuştur.

Sibel Can küçük yaşlarda başladığı sahne hayatına Maksim’le başlamış ve sağlam bir giriş yapmış burada Muazzez Abacı ve Emel Sayın’la birlikte çalışma şansını elde etmiştir. 1990 ve 2000 yıllarında yaptığı albümlerle daha da başarılı olan sanatçı birçok akılda kalan şarkı yapmış ve şarkıcılığı ile gündeme oturmuştur.Sözü ve müziği Tarkan’ın olan Bir Parmak Bal adlı şarkısı hayranları tarafından oldukça beğenilmiştir.Özel hayatı ile de oldukça fazla dikkat çeken Sibel Can Hakan Ural’la bir evlilik yaparak iki çocuk dünyaya getirmiştir. Melisa ve Engincan adında iki tane çocuğu bulunmaktadır. Ancak daha sonra Hakan Ural’la boşanmış ve Sulhi Aksüt’le bir evlilik yapmış ve bu evlilikten de Emir adında bir çocuk dünyaya getirmiştir.

Sibel Can Nereli?

Sibel Can İstanbul’da dünyaya gelmiş ve yıllarını bu şehirde geçirmiştir. Nereli olduğu ve yaşı merak konusu olan şarkıcı özel yaşamıyla ve sanat yaşamıyla da her zaman olduğu gibi yoğun bir ilgi görmeye devam etmiştir.

Sibel Can Kaç Yaşında?

1 Ağustos 1970 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen şarkıcı içinde bulunduğumuz 2015 yılı itibariyle 44 yaşındadır.

Sibel Can resimleri

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın