Show TV Juri Üyesi Umut Eker Kimdir?

Show TV’nin ikinci sezon itibariyle juri koltuğa oturttuğu Umut Eker kimdir? Genç modacı Umut Eker kaç yaşında ve nerelidir? İşte Umut Eker hakkında bilmedikleriniz

UMUT EKER KİMDİR?

1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Umut Eker bir finansörün oğludur. Babasının zoru nedeniyle Bankacılık ve Sigortacılık eğitimini bitiren Umut Eker üniversite döneminde özel bir bankada staj yapmıştır.

Bankacı olmak istemeyen Umut Eker herşeyden vazgeçip ‘Diesel’ mağzalarında iki yıl satış danışmanlığı yapmıştır. Ardından mağaza müdürü olan Umut Eker burada çalıştığı dönemde Didem Soyan’dan tarafından keşfedilmiş ve 2002 yılında kendi markasını yaratarak moda sektörünün içine girmiştir.

bu-tarz-benim-umut-eker-kimdir-7741

Yaptığı tasarımlar ve konseptlerle hızla büyüyen ‘Street Fashion’ tüm dünyada satış yapmaya başlamıştır. Ardından 2012 yılında Umut Eker tüm hisselerini devretmiş ve bu ortaklıktan ayrılmıştır.

Umut Eker 2009 yılından 2012 yılına kadar Simay Bülbül ile birlikte olmuş çeşitli nedenler nedeniyle ayrılmıştır. Ardından sırasıyla Naz Elmas ve Gonca Vuslateri ile birlikte olmuş ve ayrılmıtışr.

UMUT EKER HANGİ ÜNLÜLERİN STİL DANIŞMANI?

Tarkan
Ziynet Sali
Beyazıt Öztürk
Bengü
Emre Altuğ
Gülçin Ergül

BU TARZ BENİM JURİ ÜYELİĞİ

Bu Tarz Benim moda yarışmasının juri koltuğunda yerini alan Umut Eker yorumları ve puanları ile herkesi şaşırtmayı başarıyor.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın