Show TV Beyaz Yalan Demir Kimdir? Gerçek Adı

Show TV ekranlarının yeni dizisi Beyaz Yalan’ın en dikkat çeken karakteri Demir kimdir? Gerçek adı Kutsi olan sevilen oyuncu kaç yaşındadır? Kutsi aslen nerelidir? İşte Kutsi’nin biyografisi ve özgeçmişi

KUTSİ KİMDİR? KUTSİ’NİN BİYOGRAFİSİ

Oyuncu şarkıcı Kutsi 16 mart 1973 yılında Malatyada doğmuştur. Asıl ismi Ahmet Kutsi Karadoğan’dır. İsmini Türk şair Ahmet Kutsi Tecer’den almıştır. Sanatçının annesinin adı Hatice, babasının adı Şinasi’dir. Lise yaşantısında arkadaşlarından ve çevresinden aldığı güzel ses iltifatlarıyla bunu önemseyip şan dersi almıştır. 2000 senesinde Erol Köse imzasıyla ilk albümü ‘Aşk Payını Aldı’ çıkarmış ve bu albüm ile fazlaca ün kazanmıştır.

Ardından ise uzun bir süre ara verip 2005 yılında ‘Sana ne’ isimli ikinci albümünü çıkarmıştır. Sanatçının bir kız kardeşi vardır. Oyuncu Ayrancı lisesini bitirmiştir. Ümiversitede okuduğu mimarlık bölümünü ise yarıda bırakmıştır. Kutsi bu sırada şarkıcılığının yanı sıra oyunculuğuyla da kendini kanıtladıktan sonra 8 senedir beraber olduğu Sinem Bayraktutar ile 30 ağustos 2008 de dünya evine girmiştir. Ardından ise bu evliliğinden 24 eylül 2009 tarihinde Ceylin Ada dünyaya gelmiştir.

kutsi-aslen-nereli-882

Sanatçı iş yaşantısında usta sanatçı Cengiz Kurtoğlunun da epey desteğini almıştır. Hatta ‘Aynı şehirde nefes almak bile bana yetiyor’ albümünde sanatçının Duvardaki resim şarkısını söyleyerek bu başarıyı pekiştirmiştir. Şarkıcılığının yanı sıra oyunculukta da epey başarılı olan Kutsi Doktorlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımın ıatmıştır.  Doktorlardan sonra Kahramanlar dizisi ile ekranlara dönen sanatçı 2010 yılında tekrar Doktorlarda oynamaya başlamıştır.  Sanatçı 5 albüm çıkarmıştır.

Bunlar; Sana Ne, Bomboşum Buralarda, Ağlama Kalbim, Aşkın Gururu, Geçer, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor, İlan-ı Aşk, Doğum Günü, Aynadaki Karşılığı Benim, Zor Olsa da, Melek ve Kapımı Çal. Sonra sanatçı Huzur Sokağı isimli dizide Bilal karakterini canlandırmıştır. Sanatçının son albümü ise 18 mart 2013 tarihinde çıkmıştır.

KUTSİ’NİN SON ÇIKARDIĞI ALBÜMLER

2000 yılında Aşk Payını Aldı albümü
2005 yılında Sana Ne
2006 yılında Kördüğüm (Petek Dinçöz ile) albümü
2007 yılında Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor albümü
2008 yılında Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim albümü
2010 yılında Bambaşka albümü
2013 yılında Bilmem Anlatabildim mi? albümü
2014 yılında Yaz Günü albümü

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın