Şeyma Subaşı Kimdir?

Şeyma Subaşı Kimdir?

Şeyma Subaşı, Samsun’da 2 Temmuz 1990 tarihinde dünyaya geldi. 2.17 cm uzunluğunda olan ve 50 kilogram ağırlığında olan Subaşı, 2008 yılında Miss Turkey yarışması ile şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı. 16 yaşında katıldığı bu yarışma, Subaşı’nın hayatında önemli bir yer edindi. Ünlü tasarımcılar, moda defilelerinde kendisine yer verdi ve bunun neticesinde üniversite eğitimini de kariyerine uygun bir şekilde seçti. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı’ndan mezun olan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Var mısın Yok Musun ‘ adlı yarışma programına katılarak 69 bin TL kazandı.

Şeyma Subaşı Kimdir?

Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı İle İlişkisi

‘Var Mısın Yok Musun’ adlı yarışma programından sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşmaya başlayan Şeyma Subaşı, ‘Yok Böyle Dans’ adındaki yarışmada kostüm tasarımcısı olarak görev aldı. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çiftinin 2013 yılında evlilik dışı olan, ‘Melisa’ adında kızları dünyaya geldi.

Şeyma Subaşı, kızı Melisa ile birlikte Miami’de yaşamaktadır. TV8’in patronu ve televizyon dünyasının aranan ismi Acun Ilıcalı da fırsat buldukça sevgilisi ve kızının yanına giderek hasret gidermektedir. İkilinin ne zaman evleneceği ise merak konusu.

Aktif Sosyal Medya Kullanıcısı

Kızı ile Miami’de güzel bir yaşam geçiren Şeyma Subaşı, sosyal medyanın hakkını verenlerden. Takipçi sayısı gün geçtikçe artmakta ve fotoğrafları kısa sürede beğeni toplamaktadır. Acun ılıcalı ve kızı ile birlikte paylaştığı fotoğraflar oldukça dikkat çekiyor.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın