Sevcan Yaşar Kimdir?

Sevcan Yaşar Kimdir?

Şu an çok sevilen bir dizide oynayan oyuncu Sevcan Yaşar kimdir soruları sık merak edilenler arasındadır. 1990 yılında İzmir’de doğan oyuncu şu an 26 yaşındadır. Kendisi 23. Miss Model Of Turkey birincisi olup bu yarışma birinciliği sonrasında Çin’de düzenlenen Miss Model Of World yarışmasının da birincisi olmuştur.

Sevcan Yaşar Kimdir

Sevcan Yaşar Hayatı

Sevcan Yaşar’ın hayatı merak edilenler arasındadır. Güzel oyuncu ve model Ege Üniversitesinin Biyoloji Bölümünü bitirdikten hemen sonra İstanbul’a yerleşmiştir. İstanbul’da özel olarak oyunculuk eğitimi alarak da oyunculuk kariyerine başlamıştır. Sevcan Yaşar 178 cm boyunda ve 61 kilodur. Koç burcu olan güzel oyuncunun gözleri kahverengidir.  Şu an hayatında kimsenin bulunmadığı söylenilen Sevcan Yaşar bu özelliği ile genellikle erkek hayranlarını da daha mutlu etmiştir.

Sevcan Yaşar daha önce hiç evlenmemiş ve dolayısıyla da boşanmamıştır.  Yeni parlayan ve adını duyurmaya başlayan oyuncu İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümünde halen oyunculuk eğitimini sürdürmektedir.

Sevcan Yaşar Oynadığı Diziler Ve Filmler

Oyunculuk kariyerine yakın zamandır devam eden güzel oyunda Sevcan Yaşar daha önce Kayıp Şehir, Böyle Bitmesin ve Aramızda Kalsın isimli dizilerde oynamıştır. Kendisi şu anda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli çok sevilen dizide Esra karakterine hayat vermektedir. Yan rol olarak Ozan Akbaba’nın canlandırdığı İlyas karakterinin karısı olarak dizide bir hayli önemli bir konumdadır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın