Serdar Ortaç Kimdir Nerelidir Kaç Yaşındadır

Serdar Ortaç Kimdir

Serdar Ortaç, 16 Şubat 1970 de İstanbul’da doğmuştur. İlköğrenimini Kocamustafapaşa ilkokulunda tamamlamış olan Serdar Ortaç, ortaokul öğrenimini Suadiye Lisesi’nde yapmıştır. Haydarpaşa Meslek Lisesi torna-tesviye bölümünde okuyarak lise eğitimini tamamlamıştır. Yükseköğrenimine de Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümünde başlamıştır ama eğitimini tamamlamadan üniversiteden ayrılmıştır.

Serdar Ortaç Nerelidir?

İstanbul doğumlu olan Serdar Ortaç mesleğinde herkes tarafından sevilen ve tanınan bir hale gelmiştir. Bu başarıyı elde edebilmek için senelerce çalışmış ve hak ettiği başarıya ulaşmıştır. Şu anda milyonlarca insanın hayran olduğu, şarkılarını defalarca dinlediği ve internet sitelerinde milyonlarca tıklanma rekoruna sahip olan Serdar Ortaç bu başarısını çok çalışmasına borçludur. İstanbul doğumlu olan Serdar Ortaç eğitimine de İstanbul da başlamıştır. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Serdar Ortaç üniversite eğitimi için Ankara’daki Bilkent Üniversitesine gitmiştir. Daha sonra okulu ve eğitimini yarıda bırakarak İstanbul’a geri dönmüştür.

Serdar Ortaç Kaç Yaşındadır?

Şu anda 45 yaşında olan şarkıcı çok başarılı ve tanınan bir insandır. Hem iş hayatıyla hem de özel hayatıyla insanların ilgisini ve dikkatini çeken bir isimdir. Üniversiteyi bıraktıktan sonra bir sene kadar İstanbul’da özel radyolardan birinde program yapımcısı ve sunucu olarak çalışmıştır. Programlarını dinleyen bir plak yapımcısı tarafından RAKS şirketi anlaşma yapmayı teklif edilmiştir. Böylelikle o güne kadar kendi yazdığı şarkılarını, kendi sesi ile seslendirme şansını yakalamış ve albüm yapmıştır. 1994 yılında ilk albümü olan “Aşk İçin” ile müzik dünyasına merhaba demiştir. 1996’da ikinci albümü olan “Yaz Yağmuru”nu yapmıştır. Albümüne adını veren “Ben Adam Olmam” şarkısının İspanyolca versiyonu “loco para amar” şarkısı Meksika radyolarında da çalınmıştır. 3. Albümü olan “Gecelerin Adamı”, 1998 yılında çıkmıştır. Sanatçı aynı zamanda beste fabrikatörü ünvanlıyla da nitelendirilmektedir.

serdar ortac resimleri

serdar ortac resimleri

Serdar Ortaç’ın Özellikleri

Serdar Ortaç’ın Doğum Tarihi: 16 Şubat 1970

Serdar Ortaç’ın Boyu: 1.67m

Serdar Ortaç’ın Kilosu: 64

Serdar Ortaç’ın Göz Rengi: Kahverengi

Serdar Ortaç’ınBurcu: Kova

Serdar Ortaç’ın Doğum Yeri: İstanbul

Serdar Ortaç’ın Eğitim Durumu: Lise

Serdar Ortaç’ın Sosyal Medya Hesapları:

Twitter:https//twitter.com/@Serdarortacs

İnstagram:https//instagram.com/@serdarortacs

Gelen aramalar:

  • Serdar Ortaç kimdir
  • Serdar Ortaç kaç yaşında
  • Serdar Ortaçın sevgilisi
  • Serdar Ortaç nereli
  • Serdar Ortaç aslen nereli
  • Serdar Ortaç ın boyu kaç
  • Serdar Ortaç kaç kilo
  • Serdar Ortaç instagram hesabı

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın