Seda Demir Kimdir?

Seda Demir Kimdir?

Seda Demir 8 Mart 1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 34 yaşında olan Seda Demir’in boyu 1.66 cm, kilosu ise 56’dır. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Kamu yönetimi bölümü üzerine alan Seda Demir oyunculuğa başlamadan önce fuarlarda hosteslik yapmıştır.

Saçları açık kumral, gözleri kahverengi olan Seda Demir hosteslik yaparken ajansa kayıt olmuş ve ajans tarafından çekimler için davet edilmiştir. Başta çekimlere katılmak istemese de daha sonra kabul etmiştir. İlk defa bir reklam filminde rol alan Seda Demir kısa sürede herkesin tanıdığı bir oyuncu haline gelmiştir.

Seda Demir Kimdir?

Seda Demir’in Ekran Hayatı Nasıl Başladı?

Seda Demir 2007 yılında “Yaprak Dökümü” adlı diziyle sevenlerinin karşısına çıktı. 2007’den 2010 yılına kadar devam eden “Yaprak Dökümü” dizisi sayesinde herkes tarafından tanınan bir isim haline gelen Seda Demir daha sonra farklı dizi ve film projelerinde de yer almıştır.

Seda Demir’in Rol Aldığı Dizi Ve Filmler Nelerdir?

Seda Demir’in rol aldığı dizi ve filmler arasında; Yaprak Dökümü, Yıldız Masalı, İntikam, Beyaz Karanfil ve Evlenmeden Olmaz projeleri yer almaktadır. Seda Demir şu an Survivor adlı yarışma programının ünlüler takımında yer alacaktır.

Herhangi bir dizi projesinde yer almayan Seda Demir Survivor yarışmasıyla sevenlerinin karşısına çıkacak. Başarılı oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine toplayan Seda Demir’in Survivor yarışmasında sergileyeceği performans merak ediliyor.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın