Seçil Buket Akıncı Kimdir?

Seçil Buket Akıncı Kimdir?

Seçil Buket Akıncı 7 Ağustos 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 28 yaşında olan ünlü oyuncunun saçları ve gözleri kahverengidir. Aslan burcu olan Seçil Buket Akıncı üniversite hayatını Trakya Üniversitesi’nde tamamladı.

Seçil Buket Akıncı’nın boyu 1.69 cm, kilosu ise 54’tür. Seçil Buket Akıncı evlidir ve Onur akıncı ile mutluğu bir evliliği bulunmaktadır.

Seçil Buket Akıncı Kimdir?

Seçil Buket Akıncı Ekranlarla Nasıl Tanıştı?

Başarılı ve çizgisi hızla yükselen oyunculardan biri olan Seçil Buket Akıncı ilk defa “Sırlar Dünyası” adını taşıyan diziyle ekranlara merhaba dedi.

İlk kez 2002 yılında oyunculuk yapmaya başlayan güzel oyuncu Seçil Buket Akıncı‘nın ilk rol aldığı film “Baba” filmidir. Başarılı oyunculuğuyla göz dolduran Seçil Buket Akıncı  pek çok dizi ve film projesinde yer almıştır.

Seçil Buket Akıncı‘nın rol Aldığı Dizi ve Filmler Nelerdir?

Seçil Buket Akıncı’nın rol aldığı diziler arasında Sırlar Dünyası, Büyük Buluşma, Gizli Dünyalar, Emret Komutanım, Tuzak, Doktorlar, Annem, Farklı Boyut, Arka Sokaklar, Şefkat Tepe, Bebek İşi, Kardeş Payı, Kocamın Ailesi, Kalbim Ege’de Kaldı ve Rüzgarın Kalbi dizisi yer almaktadır.

Seçil Buket Akıncı’nın rol aldığı filmler arasında; Baba, Emanet Kızı ve Mazlum Kuzey bulunmaktadır. Fox Tv’de yayınlanan Rüzgarın Kalbi dizisi Seçil Buket Akıncı’nın 2016 yılında rol aldığı başarılı dizilerden biri olmasına rağmen beklenmeyen bir şekilde final yapmıştır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın