Şebnem Dönmez Kimdir?

Şebnem Dönmez Kimdir?

Şebnem Dönmez 17 Mayıs 1974 tarihinde Salzgitter Almanya’da dünyaya geldi. 42 yaşında olan ünlü oyuncunun gözleri kahverengi saçları ise sarıdır. Boğa burcu olan Şebnem Dönmez şu an evli değildir. Şebnem Dönmez’in boyu 1ç69 cm, kilosu ise 60’tır.

Hem oyunculuk hem de sunuculuk yapan ünlü oyuncu 20 Ağustos 2004 yılında Ezel Akay ile evlendi. Ancak evlilikleri yolunda gitmeyen çift 2007 yılında yollarını ayırma kararı aldı.

sebnem-donmez-kimdir

Şebnem Dönmez’in Kariyeri

Şebnem Dönmez ekranlara ilk olarak 1996 yılında Murat Başoğlu ile birlikte sundukları “Sabah Şekerleri” programı ile merhaba dedi. Şebnem Dönmez ve Murat Başoğlu’nun birlikte sunmuş oldukları “Sabah Şekerleri” programı sabahları yapılan müzik eğlence programlarının öncüsü olarak ekranlara yansıdı.

Murat Başoğlu ile iyi bir ikili olan Şebnem Dönmez 1997 yılında Star Tv’de “Görevimiz Tehlike” adını taşıyan bir yarışma programının sunuculuğunu üstlendiler. 1998 yılında Star Tv’de bir showgirl olarak sahneye çıkan Şebnem Dönmez tüm hünerlerini “Cumartesi Gecesi Ateşi” programında ortaya koydu. Şebnem Dönem aynı zamanda Live Earth’ın Türkiye temsilcisidir.

Şebnem Dönmez’in Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Şebnem Dönmez pek çok dizi ve filmde önemli roller üstlenmiştir. Şebnem Dönmez’in rol aldığı dizi ve filmlerden bazıları; Bir Demet Tiyatro, Aşkın Dağlarda Gezer, Ölümsüz Aşk, Aslı ile Kerem, Yalan Dünya, Medcezir, Kuzey ve Güney, Mumya Firarda, Neredesin Firuze, Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü ve Vali’dir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın