Saim Orhan Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Kaç Dil Biliyor?

Samanyolu Ekranlarının vazgeçilmez programlarından biri olan Ayna Programı sunucusu Saim Orhan Kimdir? Kaç yaşında nereli ve kaç dil biliyor?

Saim Orhan Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Kaç Dil Biliyor?

Saim Orhan 1971 yılında Muğla’da gözlerini açmış bir isimdir.Çocukluğu memleketi Muğla’Da geçmiş ve ilköğretimi ve liseyi burada tamamlamıştır.Üniversite hayatı için Ankara yollarına giden sunucu Ankara şehrimize yerleşmiştir.Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi bölümünü başarıyla bitirmiştir.1993 Yıllarındayken Ayna programı haber şeklinde gösterilmeye başlandı.1994 yılında ilk ödülünü almıştır.Eğitiminde aynı zamanda yüksek lisansta yapan Ayna programı sunucusu Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisansını başarıyla yapmıştır.

Birçok ülkeyi gezerek ordaki ülkelerin kültürlerini, tarihini izleyenlere göstererek büyük başarılara imza atmıştır.Ekranlarındaki izleyenleri resmen ekranlara kilitleyen program yapmaktadır.

1995 yılında ise Ayna programı Yurtdışındaki tüm ülkeler hakkında bilgiler verildi.Saim Orhan Kaç Dil biliyor? kişilerin en çok merak ettiği sorulardan biride bu hemen cevap verelim ünlü sunucu İngilize, Farsça, Arapça ve Afrika ülkelerinde azda olsa konuşulan dilleri bilmektedir.

Bizlerde bu yazıyı yazan kişiler olarak Ayna programını gerçekten severek izliyor ve takip ediyoruz başarılarının devamını diliyoruz kimdirki ekibi olarak.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın