Pelin Uluksar Kimdir?

Pelin Uluksar Kimdir?

Pelin Uluksar 25 Eylül 1994 yılında dünyaya geldi. Henüz 22 yaşında olan oyuncu İstanbulludur.  Pelin Uluksar 1.73 cm boyunda 54 kilo ağırlığındadır. Göz ve saç rengi kahverengi olan ünlü oyuncu evli değildir.

Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan ünlü oyuncu eğitim açısından kendisini geliştirebilmek için pek çok ders almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk ve diksiyon dersi ile ilgili özel ders alan oyuncu Terazi burcundadır.

Pelin Uluksar’ın Oyunculuk Kariyeri

Pelin Uluksar ekranlara ilk olarak bir reklam projesi kapsamında çıkmıştır. Patos reklamında oynayan oyuncu daha sonra Fox TV’de yayınlanan ve yaz sezonu için hazırlanan No:309 adlı dizide rol almıştır.

Pelin Uluksar’ın No:309 Dizisi dışında oynamış olduğu herhangi film veya dizi tecrübesi bulunmamaktadır.

Pelin Uluksar Kimdir? Pelin Uluksar Nereli Kaç Yaşındadır?

Pelin Uluksar’ın No:309 Tecrübesi

No:309 adlı dizide rol alan oyuncu önce yaz dizisi formatıyla başlayan daha sonra sürekli hale gelen dizide Nergis karakterini canlandırmaktadır. Kozmetik firmasında çalışan bir kızı canlandıran Pelin Uluksar dizide makyaj yapmayı ve bakımlı olmayı çok sever.

Zengin biriyle evlenme hayali içerisinde olan Nergis dizide hayal kırıklarına uğrayacağı şeyler yaşamaktadır. Dizide güzelliği ile kendisini ortaya çıkarmayı başaran Pelin Uluksar No:309 adlı dizide başarılı bir oyunculuk sergilemektedir.

Pelin Uluksar’ın Nergis karakterinden sonra pek çok karakteri canlandırması ve oyunculuk kariyerini başarılı bir şekilde devam ettirmesi bekleniyor.

 

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın