Pelin Koç Kimdir?

Pelin Koç sporla çok alakalı bir Sunucudur.Bu konumuzda sizlere daha detaylı bilgi vererek kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir sorularına cevap bulacaksınız.

Pelin Koç Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Pelin Koç 14 Ekim 1989 yılında İstanbul ilimizde dünyaya gözlerini açan bir isimdir.İlköğretim ve liseyi başarıyla bitirmiş ardındanda Dumlupınar Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur.Mesleğe yönelik çalışmalara kısa süre içersinde başlamıştır.

PTT 1. Lig (2015 tarihi ile ismi) olan ligimiz ile ilgili bir çok yazı yazmıştır.Daha sonra Radyo Spor’Da ekranların tecrübeli isimlerinden olan Sabri Ugan ile beraber PTT 1. Lig takımları hakkında yorumlar yapmıştır.

Bengütürk ekranlarınla buluşması Ağustos aylarında olmuştur.Ağustostan beri Bengü Türk ekranlarında Spor haberlerini başarılı şekilde sunma yapmaktadır.Ayrıca Pazar günleride 1.Lig Postası isimli programın hazırlayıcısı ve sunucusudur.Bu mesleği çok severek yaptığı her halinden belli olmaktadır.Spor bilgisi ve başarısıyla ayrıca güzelliğinle beraber dikkat çeken isimlerden biridir kendisi.

Adından çok daha söz ettirecek bir isim olduğunu düşünmekteyiz.Bizde bu başarılarının dahada artarak devam etmesini temenni ediyoruz.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın