Paşhan Yılmazel Kimdir?

Paşhan Yılmazel Kimdir?

Paşhan Yılmazel 31 Mart 1982 yılında Almanya Berlin’de dünyaya geldi. 1985 yılında ailesiyle birlikte Türkiye’ye kesin dönüş yapan Paşhan Yılmazel Zeytinburnu Faruk Timurtaş İlköğretim Okulu’nda eğitim almaya başlamıştır.

Lise eğitimini İhsan Mermerci Lisesi’nde alan Paşhan Yılmazel üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi’nde tamamlamıştır.  Üniversiteden mezun olduktan sonra Akademi İstanbul’a giriş yapan Paşhan Yılmazel burada radyo televizyon bölümünü tamamlamıştır.

Paşhan Yılmazel’in boyu 1.71 cm, kilosu 68’dir. Saçları siyah, gözleri koyu kahverengi olan Paşhan Yılmazel koç burcudur. 35 yaşındaki Paşhan Yılmazel evli değildir.

Paşhan Yılmazel

 

Paşhan Yılmazel’in Ekran Hayatı Nasıl Başladı?

Paşhan Yılmazel’in ekran hayatı ilk olarak “Küçük Besleme” adlı diziyle başladı. Ancak bu dizide çok fazla rolü olmayan Paşhan Yılmazel’in kendisini gösterme fırsatı bulduğu dizi “Hayat Bilgisi” adlı dizidir. “Hayat Bilgisi”nde Ortega karakterini canlandıran Paşhan Yılmazel bu dizide 4 yıl oynamıştır.

Paşhan Yılmazel’in Rol Aldığı Dizi ve Filmler Nelerdir?

Paşhan Yılmazel’in rol aldığı dizi ve filmler arasında; Küçük Besleme, Dadı, Sultan, Güz Gülleri, Çekirdek Aile, Hayat Bilgisi, Deli Dolu, Şölen, Gemilerde Talim Var, Hayat Güzeldir, Doktorlar, Altın Kızlar, Adanalı, Huzur Sokağı ve Çılgın Dersane Üniversite adlı dizi ve filmler bulunmaktadır.

Paşhan Yılmazel başarılı bir oyunculuk performansı sergilemesi nedeniyle pek çok projede oynama fırsatına sahip olmuş ve başarılı oyunculuklar sergileyerek göz doldurmayı başarmıştır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın