Paramparça dizisi Cansu Kimdir? Kaç yaşındadır?

Pazartesi akşamlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça’nın en sevilen karakterlerinden biri olan Cansu kimdir? Cansu karakterini canlandıran Leyla Tanlar kaç yaşında ve aslen nerelidir? Leyla Tanlar’ın iletişim bilgisi ve biyografisi

LEYLA TANLAR KİMDİR?

İlk olarak Paramparça dizisiyle karşımıza gelen Leyla Tanlar oynadığı Cansu karakteriyle herkesi kendine hayran bırakmıştır. İlk profesyonel oyunculuk kariyeri olan Paramparça dizinde kendini kanıtlayan Leyla Tanlar seyirciden tam not almıştır.

1997 yılında doğan ve en büyük ideali filmlerde oynamak olan Leyla Tanlar Paramparça dizisi ile tanınmıştır.

Dizinin önemli oyuncularından biri olan Leyla Tanlar Türk milletinin ve dizi severlerinde gözdesi haline geldi. Paramparça dizisinin yapımcı ise Leyla Tanlar ile çalışmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

leyla-tanlar-dizisi-711

Mütavazi tavırlarıyla ve klasik sadece bir yaşantıyla hayatını sürdüren

Leyla Tanlar aslen İzmirlidir. Çocuk oyuncu klasmanında zirvede olmak istediğini her seferinde belirten Leyla Tanlar hedefinin filmlerde de rol almak istediğini belirtti.

Oyunculuk eğitimini İzmir Otuzbeş Buçuk Sanat Merkezinde alan Leyla Tanlar Paramparça dizisinde Cansu karakterini canlandırmaktadır.

PARAMPARÇA DİZİSİ CANSU KİMDİR?

20’li yaşlarda genç bir kızı canlandıran Leyla Tanlar evin tek kızı olduğunu düşünür fakat işler tersine gider gerçek annesinin Dilara değil Gülseren olduğunu öğrenen Cansu’nun dünyası başına yıkılır. Ne kadar zor günler geçirirse geçirsin Gülseren’in sevgisini hep içinde hisseden Cansu ilerleyen bölümlerde ona daha çok yaklaşacaktır.

8 Yorum

  1. Shirin 8 Eylül 2015
  2. Aziz (13) 10 Ağustos 2015
  3. Aziz 10 Ağustos 2015
  4. Mehmet emin yazıcı 21 Temmuz 2015
  5. ece 27 Haziran 2015
  6. ilhame 12 Mayıs 2015
  7. ilhame 12 Mayıs 2015
  8. serkan 23 Nisan 2015

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın