Özgü Namal Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Özgü Namal Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ülkemizde bildiğiniz gibi pek çok ünlü ismin arasında Özgü Namal’da yer almaktadır. Peki, Özgü Namal kimdir, kaç yaşında ve nerelidir sorularınıza yanıtı tam olarak bulabildiniz mi? Bu yazımızda sizlere Özgü Namal hakkında bilinenlerin bazılarını vermeye çalışacağız. Özgü Namal hakkında bilmek istediklerinizi bu makalemizde bulabilir ve araştırmalarınızı tamamlayabilirsiniz.

Özgü Namal Kimdir?

Pek çoğumuz ismini duymuşuzdur. Peki, Özgü Namal kimdir biliyor musunuz?
Özgü Namal, Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusu olarak ülkemizde hizmetlerini sürdürmektedir. Doğum yeri olarak Üsküdar bilinen Özgü Namal, hayat macerasına 28 Aralık 1978′ de dünyaya gelerek başlamıştır. Selanik ve Makedonya kökenli bir ailenin ferdi olarak dünyaya gelmiştir.  Selanik kökenli olan ise annesidir. Özgü Namal’ın annesi Akile Namal ve babası da devlet memuru olan, Makedonya kökenli, Kubilay namaldır.

2002 ile 2008 arasında Oktay Kaynarca ile bir evliliği olan Özgü Namal, eğitim hayatı hakkında bilmeniz gerekenler şunlar olabilir.

Özgü Namal, 1997 yılında çocuk oyunculuğu eğitimi alarak oyunculuğa başladığı bilinmektedir. Çocukluk eğitiminde, Masal Gerçek Tiyatro’su oyunları ile oyunculuğu başladığı bilinmektedir. Tiyatro bölümünden mezun olan Özgü Namal, Cumhuriyet lisesi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmadan önce, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Müjdat Gezen tiyatro merkezinde de tiyatroya yönelik eğitimlerinin aldığı araştırmalarımız sonucu ortaya çıkmıştır. Yani çocukluğundan bu yana pek çok eğitim ile geldiğini sizlere söyleyebiliriz. Elbette ki Özgü Namal’ın aldığı eğitimlerden sadece bir kaç tanesi bunlardır. Daha fazla eğitim hayatı olan Özgü Namal, 2005 de rol almış olduğu, Kiralık oyun isimli oyun performansı ile bir ödül elde ettiği de gözlerden kaçmamaktadır. Başarısı ve isteği ile müzikal ve komedi kadın oyunculuk ödülüne layık görülen Özgü Namal, oyunculuk hayatında pek çok farklı televizyon dizisinde de başarı göstermiştir.

Özgü Namal Nerelidir?

Bahsettiğimiz gibi Özgü Namal Selanik ve Makedonya kökenli bir ailenin ferdi olarak dünyaya gelmiştir. İstanbul’da doğum yeri olarak bilinmektedir.

Özgü Namal Kaç Yaşındadır?

Genç ve güzel oyuncunun 1978 doğumlu olduğu bilinmektedir. 36 yaşında olduğu ise kayıtlarımıza geçmiştir.

Özgü Namal resimleri

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın