Özge Ulusoy Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç

Özge Ulusoy Kimdir

Özge Ulusoy’un Özellikleri: 90-60-90 vücut ölçüleriyle dikkat çeken başarılı manken Uğurkan Erez Ajans ve Gaye Sökmen Ajans’ta çalışmıştır. Miss Turkey 2003 yarışmasında ikinci olan ünlü manken sinema ve dizi oyunculuğu da yapmış, bu alanda da başarılı işlere imza atarak adından sıkça söz ettirmiştir. Uğurkan Erez ile tanışan ünlü model profesyonel modellik hayatına Cengiz Abazoğlu defilesi ile adım atmıştır. 2007 yılında Fox Tv’de yayınlanan Senin Uğruna adlı dizide Rafet El Roman ile başrolü paylaşmıştır.

Halen Uğurkan Erez Ajans’ta çalışan Özge Ulusoy modellik kariyerine modacıların ve firmaların defileleriyle devam etmiştir. Arka Sokaklar adlı dizide Yeliz Öğretmen rolüne hayat veren güzel manken Ateşe Yürümek adlı dizide rol aldı. Bazı kliplerde de rol alan Özge Ulusoy başarılı bir şekilde oyunculuk kariyerine de devam etmektedir. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışma programına katılan ünlü manken yarışmada beşinci olmuş ve Dominik Cumhuriyetinde yarışmıştır. Bugün Ne Giysem adlı yarışmada da görev yapan ünlü manken bu yarışmada jürilik de yapmıştır. İzmirli bir ailenin en küçük çocuğu olarak dünyaya gelmiştir.

özge ulusoy resimleri

özge ulusoy resimleri

Ünlü mankenin ablası Marmara Üniversitesinde öğretim üyeliği yapmış, annesi Ankara’da Belediye Başkanlığı Yapmıştır ve babası ise emekli bir askeri hakimdir. Kutsal Damacana 3: Dracoola, Türk’ün Uzayla İmtihanı, Kadın İşi: Banka Soygunu gibi sinema filmlerinde oyunculuk yapan ünlü manken oyunculuk konusunda da kendini göstermiş ve bu alanda da başarılı işlere imza atarak kariyerine sağlam adımlarla devam ederek hem moda dünyasında hem sinema ve televizyon dünyasında hem de eğitim alanında başarı sağlayarak adından sık bir şekilde söz ettirmiş ve hakkında çok soru sorulan ve hayatı merak edilen ünlülerden biri olmuştur.

Sosyal medyada da oldukça etkin bir kullanıcı olan ünlü mankenin twitter ve instagram hesapları bulunmaktadır. Güzel mankenin hayatı ve özel yaşamı herkes tarafından ilgiyle takip edilmektedir ve Özge Ulusoy Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç gibi sorular sıkça sorulmaktadır. Hakkında fazlaca merak edilen şey bulunan ünlü manken oldukça başarılı bir kariyere sahip olarak başarılı işler yapmış ve ününe ün katarak başarılarını devam ettirmiştir. Ünlü manken hem oyunculuk hem de modellik konusunda kendini kanıtlamış hem de eğitim hayatına devam ederek kendini her anlamda kanıtlamıştır.

Özge Ulusoy’un Doğum Tarihi: Türkiye’nin başarılı ve ünlü isimlerinden biri olan Özge Ulusoy 28 Ekim 1982 yılında dünyaya gelmiştir.

Özge Ulusoy’un Boyu: Ünlü manken balerin ve oyuncunun boyu 1.78’tir.

Özge Ulusoy’un Kilosu: Mankenin kilosu ise 55’tir.

Özge Ulusoy’un Göz Rengi: Kahverengi saçlara sahip olan ünlü mankenin göz rengi de kahverengidir.

Özge Ulusoy’un Burcu: Başarılı mankenin burcu terazidir.

Özge Ulusoy’un Doğum Yeri: Ankarada doğan ulusoy 32 yaşındadır.

Özge Ulusoy’un Eğitimi: Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında eğitim görmüş Klasik Bale bölümünden mezun olmuştur.

Özge Ulusoy’un Kullanmış Olduğu Sosyal Medya Hesapları:

Twitter https://mobile.twitter.com/ozgeulusoyresmi

instagram https://instagram.com/ozgeulusoyofficial/

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın