Özcan Tekdemir Kimdir?

Özcan Tekdemir Kimdir?

Özcan Tekdemir 27 Mart 1987 yılında Almanya’da dünyaya geldi. 29 yaşında olan ünlü oyuncu koç burcudur. Özcan Tekdemir’in saçları ve gözleri kahverengidir. Özcan Tekdemir’in boyu 1.66 cm, kilosu ise 54’tür.

Özcan Tekdemir evli değildir. Serkan Şanlıalp ile ilişki yaşayan Özcan Tekdemir İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramatik Yazarlık bölümü üzerine eğitim almıştır. Dizi ve sinema oyuncusu olan Özcan Tekdemir yüksek lisans eğitimi için Kadir Has Üniversitesi’ni seçmiştir.

Özcan Tekdemir Kimdir?

Özcan Tekdemir ile İlgili Bilinmeyenler

Özcan Tekdemir oyunculuk yapmadan önce pek çok gazete ve televizyonda çalışmıştır. Ticaretle de ilgilenen güzel oyuncu yapımcılığını, yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği kısa filmler çekmiştir.

2008 yılında “Bekçi” adlı filmin senaryosunu yazan ve yöneten Özcan Tekdemir’in şiir kitapları da bulunmaktadır.

Özcan Tekdemir ilk dizi tecrübesine 2013 yılında “Merhamet” dizisiyle başlamıştır. Daha sonra farklı dizi projelerinde de yer alan Özcan Tekdemir başarılı bir oyunculuk sergilemektedir.

Özcan Tekdemir’in Rol Aldığı Diziler Hangileridir?

Özcan Tekdemir ile olarak 2013 yılında “Merhamet” adlı dizide rol almıştır. 2014 yılında Kara Para Aşk dizisinde rol alan Özcan Tekdemir 2015 yılında “Hatırla Gönül” isimli dizide başarılı bir oyunculuk performansı sergiledi.

Özcan Pekdemir şu sıralar Show Tv’de yayınlanan “Aşk Laftan Anlamaz” adlı dizide oynamaktadır.

Özcan Tekdemir kendi çekmiş olduğu kısa filmler haricinde sinema projelerinde yer almamıştır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın