Ozan Arif (Arif ŞİRİN) Kimdir?

Ozan Arif kimdir? Ozan Arif Nereli, Ozan Arif kaç yaşında, göz ve saç rengi nedir, Ozan Arif  wikipedia, evli midir? sevgilisi veya eşi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak ettikleriniz kimdirki.com da…

Yazar kadromuz ile birlikte Ozan Arif biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ozan Arif Giresun’un Alucra ilçesine bağlı Yükselen (Eski adı Hapu ) köyünde 10 Haziran 1949’da dünyaya gelmiştir. İlkokul ve ortaokul Samsun’da bitirdi. Daha Sonra 1970’de Öğretmenliğe başladı. Samsun’un Devgeriş köyünde 5 yıl öğretmenlik ve 4 yıl müdürlük yaptı. 9 yıl Devgeriş köyünde hizmette bulundu. Daha sonra 24 Eylül 1980 – 5 Kasım 1991 yılları arasında Almanya’da yaşamını sürdürdü. Ozan Arif milliyetçi kesimin son derece beğendiği sanatçılardan biri idi. Türk milliyetçiliğini türkülerinde acıkça belirten ülkücü ozandı.

Hayata gözlerini On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde 13.02.2019 da 04:50’de kapadı. Ozan Arif uzun süredir gırtlak kanseri gördüğü açıklandı. Ozan Arif’in ölümü ülkücü camiayı yasa boğdu.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın