Ozan Akbaba Kimdir Nereli Kaç Yaşında

Ozan Akbaba’nın Hayatı : Türk Televizyonunun başarılı erkek isimlerinden biri olan Ozan Akbaba,  kısa filmlerde, reklamlarda, sinema filmlerinde, dizilerde ve film seslendirmelerinde kendisine aşina olduğumuz bir isimdir. Ayrıca oyunculuktan arta kalan zamanlarında film müzikleri de yaptığı bilinmektedir. Türk dizileri tarihinde pek çok başarılı dizide rol alan usta oyuncu, şuan bir televizyon işi ile meşgul değil. Yirmi yılı aşkın bir süre film ve dizilerin bilinmeyen yüzü olarak görev yapmış ve populeritesi yüksek tüm çekimlerde tok ve gür sesi ile seslendirmelere yaparak ince sesli jönlerin dublajlarını da başarı ile yapmıştır.

Ozan Akbaba Kimdir

Ozan Akbaba’nın Doğum Tarihi: Karizmatik ve başarılı usta oyuncu Ozan akbaba 9 Haziran 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Ozan Akbaba’nın Boyu: Ünlü dizi oyuncusu Ozan Akbaba’nın boyu kendisi tarafından 185 cm olarak belirtilmiş.

Ozan Akbaba’nın Kilosu: Fit bir vücuda sahip olduğu her zaman görülen Ozan Akbaba’nın kilosu 70 şeklinde belirtilmiş. Yediğine ve tükettiği içeceklere dikkat eden başarılı oyuncu bu sayede formda kalabiliyor.

Ozan Akbaba’nın Göz Rengi: Yakışıklılığı ile genç kızların sevgilisi haline gelen usta oyuncunun gözleri kahverengi.

Ozan Akbaba’nın Burcu: 30 Haziran tarihinde dünyaya geldiğini bildiğimiz Ozan Akbaba Yengeç burcunun özelliklerini taşımaktadır.

Ozan Akbaba’nın Doğum Yeri: Ozan Akbaba’nın doğum yeri Kars olarak belirtilmiş.

Ozan Akbaba’nın Eğitim Durumu: İşinde ne kadar başarılı olduğu herkesin hemfikir olduğu bir konu olsa da usta oyuncunun oyunculuk eğitiminin biraz zayıf kaldığı belirtilmektedir. Ortaokul yıllarından beri oyunculuklar arasının iyi olduğu bilinen Ozan Akbaba Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimari ve Çevre Tasarımı bölümünü okuyup bitirmiştir.

Ozan Akbaba

Ozan Akbaba

Ozan Akbaba’nın Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram: https://instagram.com/ozanakbaba/

Twitter: https://twitter.com/ozanakbaba

Official Web Site:  www.ozanakbaba.com/

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın