Ötesiz İnsanlar Teğmen Deniz Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Ötesiz İnsanlar adlı dizi Samanyolu Tv ekranlarında yayınlanan her hafta Pazartesi günleri ekranlarda olan bir dizi.Bu dizinin iki kahramanı var biri Zeynep diğeri ise Teğmen Deniz.Peki Bu Ötesiz insanlar Teğmen Deniz kimdir? gerçek adı nedir? Batuhan Aydar biyografisi.

Ötesiz İnsanlar Teğmen Deniz Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Gerçek adı Batuhan Aydardır.Ankara doğumlu bir oyuncudur.Gözlerinin rengi mavi ve açık bir kahverengi saç rengi olan kızların çok sevdiği bir isimdir.Fazlaca dizi ve reklamlarda rol alan bir isimdir.1.80 civarı boyu 70 kg üstü kilosu bulunmaktadır.Açık Öğretim Fakültesinde okuyan oyuncu Kamu yönetimi bölümüne devam etmektedir.

Oyunculuğa girişi çok küçükken olmuştur.5-6 yaşlarındayken Sanatcı Demet Sağıroğlu Arnavut Kaldırımı isimli klibinde rol almıştır.O zamanlar bu şarkı ve klibi izlenme rekorları kıracak şekilde başarılıydı.Rahmetli Barış Manço zamanında Batuhanla erkek erkeğe konuşalım biz demesi bile onu çok sevindirmiştir.

Başarılı ve oldukça yakışıklı olan Batuhan Aydar’a kimdirki ekibi olarak oyunculuk hayatında başarılarının devam etmesini diliyoruz.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın