Okan Kurt Kimdir?

Okan Kurt Kimdir?

Okan Kurt 1982 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Aslen Gaziantepli olan Okan Kurt ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın eşidir. Üniversite eğitimi için Amerika’ya giden ve burada 5 yıl eğitim gördükten sonra 2 yıl süreyle İtalya’ya giden Okan Kurt’un ailesinin maddi durumu oldukça iyidir.

Bu sebeple küçük yaşlardan itibaren ticaret ile iç içe olan Okan Kurt ticarette önemli başarılara imza atmıştır. İş adamı olarak karşımıza çıkan Okan Kurt’un ismi Demet Akalın ile evliliğinden sonra parlamaya başladı. Demet Akalın ile Okan Kurt’un Hira isimli bir kız çocukları vardır.

okan-kurt-kimdir

Okan Kurt’un Fiziksel Özellikleri

Okan Kurt 34 yaşındadır. Okan Kurt’un boyu 190 cm, kilosu ise 80’dir. Okan Kurt’un saçları ve gözleri kahverengidir. Demet Akalın’ın eşi olarak üne kavuşan Okan Kurt’u ekranlarda sık sık görmekteyiz.

Demet Akalın’ın klibinde de rol alan Okan Kurt aldığı tırlarla bir ara magazin dünyasında isminden sık sık söz ettirmişti. Mutlu bir evlilikleri olduğunu sürekli dile getiren Okan Kurt ve Demet Akalın çifti 2012 yılında dünya evine girdi.

Okan Kurt Hakkında Bilinmeyenler

Okan Kurt Demet Akalın ile yaptığı evlilikten sonra adı sürekli medyada yer almaya başladı. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan çiftin ismi medyada sürekli geçmektedir.

Günümüzde önemli iş adamları arasında yer alan Okan Kurt’a televizyon projelerinde ve kliplerde de rastlamak mümkündür.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın