Niran Ünsal Kimdir?

Niran Ünsal Kimdir?

Niran Ünsal 13 Ağustos 1974 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 43 yaşında olan Niran Ünsal’ın annesinin adı Nursal, babasının adı ise Ahmet’tir. 3 kardeş olan Niran Ünsal’ın kardeşlerinin isimleri Haktan ve Nida’dır.

Annesi ve babası ayrı olan Niran Ünsal’ın gençlik yılları epey bir zor geçmiştir. Niran Ünsal’ın gerçek adı Fatma Uludan Canevi’dir.  Aslan burcu olan Niran Ünsal’ın boyu 1.65 cm, kilosu ise 63’tür. Niran Ünsal’ın göz rengi ve saç rengi kahverengidir.

niran ünsal

Niran Ünsal’ın Evlilikleri

Niran Ünsal ilk evliliğini 1990 yılında yapmıştır. 6 ay sonra boşanan  Niran Ünsal’ın ilk evliliğinden Hande adını taşıyan çocuğu bulunmaktadır. İkinci evliliğini 2004 yılında gerçekleştiren Niran Ünsal Selçuk Soğukçay ile hayatını birleştirmiştir.

2007 yılında üçüncü evliliğini Oğuz Türküsev ile yapan Niran Ünsal 2009 yılında boşandı. 2010 yılında İbrahim Gugu ile evlenen Niran Ünsal’ın Liva ve Riva adını taşıyan kız çocukları dünyaya gelmiştir.

Niran Ünsal’ın Sanat Hayatı

Niran Ünsal müzikle ilgilenmeye başladıktan sonra TRT İzmir Radyosu korosuna katıldı. Türk Sanat Müziği koro sınavını kazanan Niran Ünsal bir süre korolarda çalışmış ve vokal almıştır.

Pop müziği seçimi yapmış ve korodan ayrılmıştır. İzmir’de mekanlarda pop şarkılar seslendirmeye başlayan Niran Ünsal şarkıcı olmak istediği için İzmir’i bırakıp İstanbul’a yerleşti.

Niran Ünsal’ın ilk albümü Haktan adını taşımaktadır. Pek çok albümü bulunan Niran Ünsal başarılı bir şarkıcıdır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın