Naz Elmas Kimdir?

Naz Elmas Kimdir?

Naz Elmas 16 Haziran 1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen İstanbullu olan Naz Elmas’ın Aslı adında bir ablası vardır. İlkokul eğitimini 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda almaya başlayan Naz Elmas, lise eğitimini Özel Kalamış Lisesi’nde almıştır.

2001 yılında liseden mezun olan Naz Elmas Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümünde okumaya başlamıştır.

Naz Elmas’ın boyu 1.64 cm, kilosu ise 59’dur. 34 yaşında olan ünlü oyuncu Naz Elmas’ın göz rengi yeşil, saçları ise kumraldır. İkizler burcu olan Naz Elmas yılbaşı gecesinde Emre Kıramer ile evlenmiştir.

Naz Elmas Kimdir?

 

Naz Elmas’ın Oyunculuk Kariyeri Nasıl Başladı?

Naz Elmas üniversite eğitimini tiyatro bölümü üzerine tamamladıktan sonra dizilerde ve filmlerde rol almaya başladı.

Naz Elmas’ın rol aldığı ilk dizi projesi 2004 yılında yayınlanan “Haziran Gecesi” adlı dizidir. “Haziran Gecesi” adını taşıyan dizide başrol oynayan Naz Elmas bu dizi sayesinde kendini gösterme fırsatına sahip olmuştur.

Naz Elmas’ın rol Aldığı Dizi ve Filmler Nelerdir?

Naz Elmas’ın rol aldığı diziler arasında; Haziran Gecesi, Candan Öte, El Gibi, Doktorlar, Nefes Nefes, Ay Tutulması, Bir Ömür Yetmez, Ustura Kemal, Güzel Çirkin, ve Merhamet’tir.Naz Elmas’ın rol aldığı filmler arasında; G.O.R.A., Ya Sonra ve Stajyer Mafya yer almaktadır.

Naz Elmas sergilemiş olduğu başarılı oyunculuk performansı sayesinde herkes tarafından tanınan ve sevilen oyunculardan biri haline gelmiştir.

 

 

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın