Müjde Uzman Kimdir Nereli Kaç Yaşında

Müjde Uzman Kimdir

Müjde Uzman’ın Hayatı:  Endamı ve güzelliği ile dikkat çeken Müjde Uzman, Türk Televizyonu için büyük çabalar göstermiş profesyonel bir oyuncudur. Rol aldığı çeşitli televizyon dizileri ile şöhretin kapılarını aralamaya başlayan Uzman, 2001 yılında Elite Model Look adlı yarışmada birinciliği elde etmeye hak kazanmıştır. Camiaya ilk girişi de böyle gerçekleşmiştir. Her türlü rol ile uyuşabildiğini belirten Müjde Uzman, televizyon dizilerinde zaman zaman seksi özelliği ile de sıkça konuşulur olmuştur. Ünlü kadın yıldızlar arasında en hızlı ilerleyen oyuncular arasında yer alıp özellikle güzelliği ön plana çıkacak rollerde yer almış ve üstesinden başarı ile gelmeyi başarmıştır.

Müjde Uzman

Müjde Uzman

Müjde Uzman’ın Doğum Tarihi: Türk Televizyonu içinde önemli bir konuma sahip olan ve başarısı ile ünlenen Müjde Uzman 26 Eylül 1984’ te dünyaya gelmiştir.

Müjde Uzman’ın Boyu: İdeal vücut ölçülerini taşıyan Müjde Uzman artık dizilerde aranan rol model betimlemesi ile ünlenmiştir. Bayanların ortalama boy ölçülerine göre daha uzun bir endama sahip olan Müjde Uzman’ın boyu 1.72 şeklinde belirtilmiştir.

Müjde Uzman’ın Kilosu: Dolgun ve gösterişli vücudu ile ekran başındakileri etkilemeyi başaran güzel oyuncunun ağırlığı ise 55 kg. olarak belirtilmiş.

Müjde Uzman’ın Göz Rengi: Göz renginin de çekiciliğinde büyük etkisi olduğu fark edilen Müjde Uzman’ın gözleri ela rengindedir.

Müjde Uzman’ın Burcu: 26 Eylül doğumlu olduğunu bildiğimiz Müjde Uzman, terazi burcu ve bu burcun özelliklerini taşımaktadır.

Müjde Uzman’ın Doğum Yeri:  Güzelliği dillere destan olan bu oyuncumuzun doğum yeri ise İstanbul’dur.

Müjde Uzman’ın Eğitim Durumu: Müjde Uzman’ın eğitim durumu ile ilgili henüz net bilgiler elimize ulaşamamıştır.

Müjde Uzman’ın Sosyal Medya Hesapları :

İnstagram: https://instagram.com/mujdeuzman/

Twitter:  https://twitter.com/mujdeuzman

 

 

 

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın