Müge Üzel Kimdir Kaç Yaşında?

 

Müge Üzel Kimdir?

Müge Üzel 53 kilo ve 172 cm boyundadır. Hobileri arasında en sevdiği köpeğiyle birlikte gezmektedir bunun yanında diğer hobileri spor yapmak, yüzmek ve alışveriş yapmaktır ve bunun yanında soğuk havadan hoşlanmadığını sıkça belirtmektedir.

İstanbul Kültür Üniversitesi‘nde halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Bir dönem Pegasus’da yaklaşık bir yıl kadar hosteslik yapmıştır. Daha sonra oyunculuk ve spikerlik eğitimleri almıştır. Müge Üzel’in cicişler olarak da bilinen Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerle olan yakınlığı herkes tarafından bilinmektedir. Müge Üzel bu tanışıklığın üniversitede aynı sınıfta olmalarından dolayı olduğunu açıklamıştır. Beyaz TV kanalında yayınlan ”Söylemezsem Olmaz” isimli programın sunuculuğunu yapan Mert Öğün’ün iddiasına göre Müge Üzel Galatasaraylı olan Emre Çolak isimli futbolcunun eski sevgilisidir. Fakat Müge Üzel, Mert Öğün’ün yapmış olduğu bu iddiayı yalanlamıştır.

Müge Üzel şu sıralar televizyonda yayınlanmakta olan Lipton İce Tea reklamlarında Serhan Arslan ile birlikte yer almaktadır. Müge Üzel 2014 yılında yapılan Acun Ilıcalı’nın sunmakta olduğu Survivor adlı yarışma programında gönüllüler kısmında model Samanta Mendes, model ve oyuncu Sahra Işık, Akın Saatçi ve Berna Canbeldek, Yiğit Dikmen,  Turabi Çamkıran, Ekrem Toraman, Ertunga Gemuhluoğlu ve Mert Palavaroğlu ile birlikte yarışmıştır. Müge Üzel bu yarışmadan diskalifiye olduktan sonra Acun.com’da yayınlanan Burak Erat tarafından yapılan röportajda yarışma süreci boyunca adada Turabi desteğim, Sahra sırdaşım, Akın masalcı, Ertunga pozitif düşünce, Berna huysuz ama tatlı, Ekrem komik, Yiğit sakin, Mert şakacıdır açıklamaları yer almaktadır. Aynı zamanda yarışma boyunca kendisini 5 kez arı soktuğunu ve bunlara katlanmanın çok zorlu bir süreç olduğunu söylemektedir. Tüm bunlar yanında Müge Üzel instagramda paylaştığı fotoğraflarla ilgi odağı olmuştur ve Survivor’a katıldıktan sonra takipçi sayısı hızla artmış ve yüz on iki bin takipçiye ulaşmıştır.

Müge Üzel instagram hesabı: http://instagram.com/uzelmuge

Müge Üzel facebook hesabı: http://www.facebook.com/uzelmuge

Müge Üzel tweeter hesabı: http://tweeter.com//uzelmuge

Müge Üzel kaç yaşındadır?

1989 yılı doğumlu yani 26 yaşındadır.

Müge Üzel nerelidir?

İzmir’de doğmuştur fakat şuan İstanbul’da yaşamaktadır.

Müge Üzel resimleri

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın