Müge Bayramoğlu Kimdir

Müge Bayramoğlu Kimdir

Müge Bayramoğlu’nun Özellikleri: Bursa’da dünyaya gelen Müge Bayramoğlu tiyatrocu ve oyuncudur. Genç oyuncu henüz televizyon ekranlarında yeni olduğu için Pis Yedili adlı dizide oynamıştır ancak bunun yanı sıra birçok reklam filminde ve tiyatroda rol almıştır. Bu tiyatrolardan biri de Afife Jale Tiyatrosudur. Şimdilerde ise bir yaz dizisi olan Aşk Zamanı dizisinde Derya rolünü oynamaktadır. 2014 yılında da Emanet dizisinde rol alarak yine oyunculuk kariyeri için bir adım atmıştır.

Müge Bayramoğlu’nun Doğum Tarihi: 1992 yılında 6 Eylül tarihinde dünyaya gelen bebek Bayramoğlu şu anda 23 yaşındadır. Bu yaşına kadar aldığı eğitimlerle ve tecrübelerle de televizyon ekranlarının yeni gözdesi haline gelmiştir.

Müge Bayramoğlu’nun Boyu: 1.65m

Müge Bayramoğlu resimleri

Müge Bayramoğlu resimleri

Müge Bayramoğlu’nun Kilosu: 45kg

Müge Bayramoğlu’nun Göz Rengi: Kahverengi

Müge Bayramoğlu’nun Burcu: Başak burcu olan Müge Bayramoğlu başak burcunun tüm özelliklerini taşıyarak hem titizlikle işini yapan, hem evinde de temizlik konusunda aynı şekilde titiz olan, azimli, kararlı ve hayatta amaçları doğrultusunda ilerleyen bir kişiliğe sahiptir. Burcundan almış olduğu bu özellikler sayesinde de oynamış olduğu rollerde hassaslık ve titizlik göstermektedir.

Müge Bayramoğlu’nun Doğum Yeri: Bursa’da küçük bir bebek olarak dünyaya gelen Müge Bayramoğlu doğmuş olduğu bu şehri oldukça sevmektedir. Tıpki Bursa’nın insanları gibi oldukça sıcakkanlı ve cana yakın bir yapısı vardır. Bursa’nın sahip olduğu güzellikleri de oldukça beğenen Bayramoğlu İstanbul’da yaşamasına rağmen Bursa hala Bursa’ya gitmekten zevk almaktadır.

Müge Bayramoğlu’nun Eğitim Durumu: Uygulamalı Plato Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olan Müge Bayramoğlu özel oyunculuk dersleri de alarak kendini birçok şekilde geliştirmiş ve daha da ileriye gitmiştir. Şehir tiyatrolarıyla da bu gelişimine destek veren Bayramoğlu oyunculuk yapmayı çok seviyor ve başka insanların karakterine girmekten zevk alıyor.

 

Müge Bayramoğlu’nun Kullandığı Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram:  https://instagram.com/mugeby/ bu hesaptan instagram hesabına ulaşabilirsiniz ve Müge Bayramoğlu’nun fotoğraflarını kendi sayfanızda görebilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/BayramogluMuge  Müge Bayramoğlu’nun haberleri ve hakkındaki bilgileri almak istiyorsanız facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

Twitter: https://twitter.com/mugeby  adresinden Müge Bayramoğlu’nun yazdığı yazıları, günlük durumlarını görebilir ve ona söylemek istediğiniz şeyler twit atabilirsiniz.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın