Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı 19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da doğdu. Babası İhsan Anlı olan Müge Anlı üniversite hayatını İstanbul’da geçirdi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Müge Anlı daha sonra yüksek lisans yaptı.

Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Müge Anlı birçok program sundu. Sunuculuk mesleğini hala yürüten Müge Anlı 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlenerek dünya evine girdi. Ancak uzun bir evlilik hayatından sonra mutluluğu devam edemedi ve Burhan Akdağ-Müge Anlı çifti 2008 yılında boşandı. Müge Anlı’nın Lidya adını taşıyan bir de kızı vardır. Sarı saçlı kahverengi gözlü sunucu, yay burcu dur. 1,64 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır.

muge-anli-kimdir

Müge Anlı’nın Televizyon Hayatı Nasıl Başladı?

Müge Anlı ekranlarla ilk olarak Şenay Düdek’le beraber sunmuş oldukları “Dobra Dobra” programıyla tanıştı. Birlikte program sunan ikili o dönem ekranda büyük ses getirdi.

Bir sezon birlikte çalışan Müge Anlı ve Şenay Düdek bir sonraki sezon farklı partnerlerle yoluna devam etti.

Şenay Düdek Cenk Erenle Fox ekranlarında program yaparken, Müge Anlı Pakize Suda’yla Kanal D ekranlarında programına devam etti.

Müge Anlı’nın Televizyon Programları

Müge Anlı ilk olarak “Dobra Dobra” programıyla sevenlerine merhaba dedi. Ardından ATV ekranlarında yayınlanan Tatlı Sert adlı programın sunuculuğunu üstlendi.

2010 yılında “Müge Anlı ile Mektubunuz Var” adlı program sunan Müge Anlı, şu an ATV ekranlarında Tatlı Sert programını sunmaya devam etmektedir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın