Melisa Şenolsun Kimdir?

Melisa Şenolsun Kimdir?

Melisa Şenolsun 5 Ocak 1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Aslen İzmirli olan güzel oyuncu Melisa Şenolsun İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. 20 yaşında olan genç oyuncunun Efecan Şenolsun adlı bir erkek kardeşi bulunmaktadır.

Melisa Şenolsun’un boyu 1.70 cm, kilosu ise 59 kilodur. 6 yaşından itibaren tiyatrolarda rol almaya başlayan Melisa Şenolsun ablası sayesinde tiyatroya adım atmıştır. Ablasının tiyatro gösterisini izlemeye giden Melisa Şenolsun ablası gibi oyuncu olmaya karar vermiştir.

Melisa Şenolsun Kimdir?

7 sene boyunca jimnastik ve bale kurslarına giden Melisa Şenolsun sporla iç içedir. Melisa Şenolsun’un saçları sarı, gözleri ise yeşildir. Melisa Şenolsun evli olmayıp Mehmet Ozan Dolunay ile aşk yaşamaktadır.

Melisa Şenolsun Ekranlarla Nasıl Tanıştı?

Melisa Şenolsun ekranlarla ilk defa “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı diziyle tanıştı. 2015 yılında yer aldığı bu dizide başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen Melisa Şenolsun hızla popülerliği artan genç oyunculardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Melisa Şenolsun’un Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Melisa Şenolsun’un rol aldığı dizi ve filmler arasında “Tatlı Küçük Yalancılar” ve “Kiralık Aşk“dizisi bulunmaktadır. Melisa Şenolsun şu anda Fox Tv’de “Umuda Kelepçe Vurulmaz” adlı dizide rol almaktadır.

Melisa Şenolsun başarılı oyunculuk performansıyla sektörde oldukça ilgi çeken oyunculardan biri haline gelmiştir. “Umuda Kelepçe Vurulmaz” adlı dizide Melisa Şenolsun başarılı bir performans göstermektedir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın