Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Kara Sevda Asu Nereli Kaç Yaşında

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Kara Sevda Asu Nereli Kaç Yaşında? Kara Sevda dizisi hem senaryosu hem oyuncu kadrosuyla büyük beğeni topluyor. Kara Sevda dizisi oyuncularından Melisa Aslı Pamuk hakkındaki bilgiler şu şekilde..

Türk kökenli, Hollanda vatandaşı profesyonel oyuncu ve model, Kara Sevda’nın ikinci bölümüyle dizinin kadrosuna adını Kurt Seyit ve Şura’da canlandırdığı karakterle duyuran Melisa Aslı Pamuk dahil oluyor. Güzel oyuncu Kara Sevda’da;Kemal’in hayatını değiştiren patronunun yeğeni, Asu karakterine hayat verecek. Melisa Aslı Pamuk 2011′de Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci olmuştu.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Kara Sevda Asu Nereli Kaç Yaşında

14 04 1991 yılında doğan Melisa Aslı Pamuk Hollanda doğumludur.

2011 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması olan ve L’Oréal Paris sponsorluğunda FOX TV’de yayınlanan ve finali 3 Haziran 2011’de İstanbul’da gerçekleşen Miss Turkey yarışması birincisidir. Miss Turkey 2011 tacını bir önceki yılın birincisi Gizem Memiç’ten alan ve aday numarası 10 olan Pamuk, organizasyonun yeni aldığı format değişikliği kararı ile Türkiye’yi 2011 yılının eylül ayında Brezilya’nın São Paulo şehrinde düzenlenecek olan Miss Universe (Kâinat Güzellik Yarışması)’te temsil etmiştir.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Kara Sevda Asu Nereli Kaç Yaşında

Ayrıca kendisi 2009 yılında Best Model of Turkey (Türkiye’nin en iyi mankeni) adlı yarışmada Best Promising (Umut/Gelecek Vaat Eden Model) unvanını elde etmiştir. İyi seviyede Türkçe, İngilizce, Felemenkçe, Almanca ve orta seviyede Fransızca konuşabilen Pamuk, Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi’nde Psikoloji eğitimine başlamıştır ancak Miss Turkey kariyeri için okulunu dondurmuştur. 1,76 cm boyunda ve 58 kg olan Pamuk, 85-62-90 vücut ölçülerine sahiptir. Modelliğe on dört yaşında iken başlamıştır.

Melisa Aslı Pamuk Instagram

https://instagram.com/melisapamuk/

Melisa Asli Pamuk Facebook

https://www.facebook.com/MelisaAsliPamuk

melisa aslı pamuk ekşi sözlük

https://eksisozluk.com/melisaaslipamuk–2731410

Melisa Asli Pamuk Twitter

https://twitter.com/realmelisapamuk
Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Kara Sevda Asu Nereli Kaç Yaşında

melisa aslı pamuk instagram,melisa aslı pamuk biyografi,melisa aslı pamuk oynadığı diziler,melisa aslı pamuk facebook,melisa aslı pamuk adnan oktar,melisa aslı pamuk ekşi,melisa aslı pamuk nasıl zayıfladı,melisa aslı pamuk fotoğrafları

1 Yorum

  1. kara sevda 12 Haziran 2016

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın