Mehtap Altunok Kimdir?

Mehtap Altunok  Kimdir?

Mehtap Altunok 1972 yılında dünyaya geldi. Şu an 46 yaşında olan Mehtap Altunok İstanbulludur. Mehtap Altunok’un boyu 1.65 cm, kilosu ise 53 kilodur. Mehtap Altınok’un saçları kahverengi olup gözleri yeşildir.

Hem sunuculuk hem oyunculuk mesleğini başarılı bir şekilde yürüten Mehtap Altunok seslendirmeleri de başarılı bir şekilde yürüttü. Ayrıca NTV’de hava durumu sunuculuğu görevini de üstlenen ünlü oyuncu ve sunucu başarılı bir kariyere sahiptir.

Mehtap Altunok Stella Adler’de Acting Konservatuar eğitimini 2013 yılında aldı. 2014 yılında ise Art Of Acting Studio-Workshop eğitimi almıştır.

mehtap-altunok-kimdir

Mehtap Altınok’un Reklam Filmleri

Mehtap Altunok 200’ün üzerinde reklam filminde oynadı. Ancak Carrefour reklamı Mehtap Altunok’un en uzun süreli oynadığı reklam filmi arasında yer almaktadır.

CarrefourSa’nın reklam yüzü olarak görev yapan Mehtap Altunok 2009-2012 yılları arasında Carrefour reklamlarında oynamıştır. 2014 yılında Doğtaş Mobilya’nın reklamlarında oynayan ünlü oyuncu pek çok reklam filminde boy göstermiştir.

Mehtap Altunok’un Rol Aldığı Diziler

Oyunculuk eğitimini uygulamalı tiyatro eğitimi üzerine alan Mehtap Altunok Amerika’da oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Türkiye’ye döndü.

Mehtap Altunok’un ilk dizisi 1995  yılında görev aldığı “Çiçek Taksi” dizisidir. 2005 yılında “Beyaz Gelincik” dizisinde görev alan ünlü oyuncu 2006 yılında “Doktorlar” dizisinde başarılı bir performans sergilemiştir. 2007 yılında “Genco”,ve “Tutsak” dizilerinde oynayan oyuncu 2015 yılında “Baba Candır” adlı dizide rol almıştır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın