Mehmet Günsür Kimdir?

Mehmet Günsür Kimdir?

Mehmet Günsür 8 Mayıs 1975 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 41 yaşında olan Mehmet Günsür’ün boyu 1.78 cm’dir. Kilosu 63 olan oyuncunun saç ve göz rengi siyahtır. Boğa burcu olan Katerina Mongio ile evlidir.

İtalyan olan Katerina Mongio belgesel yönetmenidir. Ali ve Maya adında iki çocuğu bulunan Mehmet Günsür Marmara Üniversitesi reklamcılık bölümü mezunudur.  Birçok reklam filminde de rol alan Mehmet Günsür başarılı oyunculardan biridir.

mehmet-gunsur-kimdir

Mehmet Gündür’ün Ekranlarla Tanışması

Mehmet Günsür ilkokula başladıktan sonra kameraların karşına geçmeye başladı. Reklam filmlerinde rol alan Mehmet Günsür’ün ilk oynadığı reklam filmi Sana markasının reklamıdır.

Bu reklamdan sonra pek çok reklam filminde rol alan ünlü oyuncu Mavi, Coca Cola ve Hotiç reklamlarında oynadı. İlk profesyonel oyunculuğunu 1989 yılında “Cahide” dizisiyle ortaya koyan Mehmet Günsür aynı sene içerisinde “Geçmiş Zaman Mimozaları” dizisinde de oynamıştır.

Mehmet Günsür’ün Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Mehmet Günsür birçok dizi ve filmde başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. Mehmet Günsür’ün rol aldığı dizi ve filmlerin başında Cahide, Geçmiş Zaman Mimozaları, Suyun Öte Yanı, Hamam, Sır Dosyası, Guida, O Şimdi Asker, Pilli Bebek, Anlat İstanbul, Kasırga İnsanları, Beyaz Gelincik, Bıçak Sırtı, Dehşet Gecesi, Ses, Muhteşem Yüzyıl, Unutursam Fısılda ve İstanbul Kırmızısı bulunmaktadır. Ünlü oyuncu çok sayıda dizi, film ve reklam projesinde yer almıştır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın