Küçük Gelin Doktor Zeynep Kimdir?

Samanyolu Tv’de yayınlanmakta olan Küçük Gelin dizisi yeni sezonu açmasınla beraber yeni oyuncularada yer verdi.Bunların başında çok önemli oyunculardan biri geldi.Doktor Zeynep karakterini canlandıran gerçek adı Müjgan Gönül olan oyuncu diziye dahil oldu.

Küçük Gelin Doktor Zeynep Kimdir? Müjgan Gönül Kimdir ?

Ünlü oyuncu 1985 Yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş bir isimdir.Aslen ise Tekirdağlıdır.Lise öğrenimini bitirdikten sonra, Gösteri Sanatları Merkezi Oyunculuk Bölümünde 2 yıl başarıyla oyunculuk eğitimini almıştır.Genç oyuncu İlk oyunculuk deneyimi lisede okurken okulun tiyatro kulübüne girmesiyle oluşmuştur. Liseler arası düzenlenen bir festival de , Türkmen düğünü adlı tiyatro eserinde canlandırdığı Elif karakteri ile Katıldığı festivalde ödül almaya hak kazanmıştır. Pantomim ve klasik bale üzerine çalışmalar yaptı. Samanyolu TV de yayınlanan Tek Türkiye dizisinde Dila Hemşire karakteri ile adından çok söz ettirip biranda tanınan bir isim haline geldi.Bu dizi bir nevi onun hayatını değiştirdi.

Oyunculuk başarışınla beraber Şuan ise Küçük Gelin ismindeki dizide Doktor Zeynep karakterini başarıyla canlandıran bir isim haline gelmiştir.Rol icabı hastanede Doktor görevini yapan ve çok iyi niyetli birini canlandırmaktadır.Bizlerde başarılar diliyoruz yaşam hayatında ve oyunculuk hayatında kendisine.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın