Küçük Gelin Devran Kimdir?

Küçük gelin dizisindeki Başarılı rolünle dikkatlari üstüne çeken Devran karakterini canlandıran Ufuk Şen Kimdir? merak edilen tüm sorular konumuzda.Küçük Gelin dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

Küçük Gelin Devran Kimdir?

Küçük Gelin dizisindeki Devran karakterinle görevli Ufuk Şen 12 Ocak 1980 Bursada dünyaya gözlerini açmış bir isimdir.

1997 yılında Bursa Tophane Endüstri Meslek Lisesi’nden, 2004 yılında da Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.
Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro ve Oyunculuk mezunudur.Ufuk Şen başarılı bir yüzücü olup bu alanda ödülleri vardır.Doktorlar ,Görgüsüzler ,Azap Yolu, Yabancı Damat ,Ölümüne Sevdalar ,Gurbet Kadını ,Büyük Buluşma,Beşinci Boyut,Taş Yastık ,IV.Osman ,Tek Türkiye ,Ayrılık ,Paramparça ,Şefkattepe,Arka Sokaklar ,Mahmut ile Meryem gibi bir çok dizi ve film`de rol almıştır.
Şefkattepe dizisi Baran rolü ile izleyicilerin gönüllerini fet eden genç oyuncu jimnastik ve latin danslarında da büyük başarı göstermiştir.

Anasının gözü. Kafa cin gibi ama hep hinliğe çalışıyor. Her durumdan kendine bir fayda çıkartıyor. Azad’ı kendine rakip bilir. O yüzden de sık sık ninesi ve babası gözünde onu küçük düşürmeye, yanıltmaya çalışır. Amacı Azad’ı saf dışı bırakıp babasından sonra aşiretin reisliğinin kendisine verilmesidir. Behiye’nin gerçek oğlu olmadığını öğrenince bu sırrın korunmasında en büyük savunucu olur. Hatta bu uğurda kendi kanından olan babasının hayatına kast edecek kadar ileri gider.
Babası yıllar sonra bir gün gelip pat diye Fatma’nın karşısına çıkar. Gerçeği Kadim’e söylemekle tehdit ederek para ister. Fatma şaşkın, çaresiz, Behiye’ye durumu anlatır. Behiye’nin canı çok sıkılır. Üç beş verir. Ama Hamido’nun duru yoktur. İş büyür. Behiye para bulmakta zorlanır. Kadim sorgulamaya başlamıştır. Behiye ve Fatma’nın durum üzerinde tartıştıkları bir sıra Devran olayı öğrenir. Fatma’nın beklentisi aksine, gelip boynuna anne diye sarılacağına Hamido’yu haklamak için gönüllü olur.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın