Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Oldukça beğenilen ve sevilen başarılı oyuncu, manken ve model Kıvanç Tatlıtuğ Türk televizyonlarının yoğun olarak ilgi gösterdiği ve sevdiği bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır. Başarılı oyuncu ve manken Kıvanç Tatlıtuğ içinde yer aldığı programlarla, dizi ve filmlerle ve podyumların aranan mankenlerinden olmasıyla başarılı bir kariyer meydana getirmiş ve yakışıklı oluşuyla hem genç kızların hem de kamuoyunun beğenisini ve sevgisini kazanmıştır. Birçok dizide ve filmde yer alarak başarılı bir oyuncu olduğunu kanıtlayan Kıvanç Tatlıtuğ podyumlarda da başarılı olmuş gerek vücut ölçüleri gerekse de yakışıklılığıyla rakiplerine fark atmıştır. Podyumların aranan mankenlerinden biri olarak pek çok defilede yer almış ve defilelerin aranan mankenlerinden biri olmuş ve çok sayıda defilede yer almıştır.

Oynadığı reklam filmleriyle de adından söz ettiren Tatlıtuğ özel hayatıyla da magazin servislerinin aradığı ve takip ettiği isimlerden olmuş ve magazin programlarının gündemini bir hayli meşgul etmiştir. Oynadığı diziler hem ülkemizde hem de Arap ülkelerinde dikkat çekmiş ve çok sayıda izleyenle buluşarak oldukça büyük bir hayran kitlesi kazandırmıştır kendisine.

                Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?

                Kıvanç Tatlıtuğ son zamanların en popüler manken, oyuncu ve modellerinden biridir. Televizyon yapımlarının, podyumların ve reklamların aranan yüzü olmuş ve bu konuda bir hayli ilgi görmüştür. 2002 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında birinci seçilerek Best Model Of World yarışmasına gitmeye hak kazanmış ve bu yarışmadan da birincilik alarak ülkemizi en iyi biçimde temsil etmiştir. Ancak modelliğinden daha çok oyunculuğuyla adından söz ettirmiş ve pek çok dizi ve filmde rol alarak kariyerine başarılı bir şekilde devam etmiştir. Gümüş, Menekşe İle Halil, Aşk-ı memnu, Ezel ve Kuzey Güney adlı dizilerde rol almış ancak Aşk-ı Memnu’daki Behlül karakteriyle adından uzun bir süre söz ettirmiş ve başarısını ikiye katlamıştır.

                Kıvanç Tatlıtuğ Nereli?

                Başarılı oyuncunun annesi Edirneli babası ise Yugoslavya göçmeni bir Adanalı’dır. Kıvanç Tatlıtuğ’un nereli olduğundan tutun da özel yaşamının ayrıntılarına kadar her konu hem basın hem de kamuoyu tarafından ilgiyle izlenmekte ve takip edilmektedir. Adanalı bir oyuncu ve manken olarak sanat dünyasında var olmaya devam etmekte ve başarılı işlere imza atmayı da sürdürmektedir. İçinde olduğu yapımları hep bir üst seviyeye taşımış ve daha başarılı hale getirmiştir.

                Kıvanç Tatlıtuğ Kaç Yaşında?

                27 Ekim 1983 tarihinde dünyaya gözlerini açan oyuncu 2015 yılı itibariyle 31 yaşındadır ve hala başarılı bir şekilde sanat hayatına başarılı işlerle devam etmektedir.

Kıvanç Tatlıtuğ resimleri

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın