Kiraz Mevsimi Ayaz Kimdir Gerçek İsmi Nedir?

Kiraz Mevsimi dizisi Fox tv ekranlarında oldukça izlenen ve sevilen diziler arasında yer almakta.Başrollerde başarılı isimler oynuyor.Bunlardan biride Kiraz Mevsimi Ayaz Kimdir? gerçek ismi nedir?

Kiraz Mevsimi Ayaz(Serkan Çayoğlu) Kimdir?

Kiraz Mevsimi Ayaz gerçek ismi Serkan Çayoğludur.Kendisi 31 Mayıs 1987 tarihinde Almanya’da doğmuştur.Hem Modellik hem oyunculuk ve Mankenlik yapan bir isimdir.Modellik yaptığı sırada oyunculuğa karşı olan ilgi nedeniyle oyunculuk yapmaya karar vermiştir.Dolunay Soysert ve Ümit Çırak gibi önemli isimlerden oyunculuk konusunda eğitim almış biridir.

Eğitimini Almanya’da tamamlayıp bitirmiştir.Tv ile ilk tanışması 2012 tarihinde Kuzey Güney dizişinle olmuştur.Sezon finali yapan dizide Merve Boluğur İtalya’dan gelen arkadaşı olarak rol almıştır.Hande Yener’in Ya ya ya isimli klibindede başarıyla rolünü yapmıştır.Kendisi tipi nedeniyle genç kızlar tarafından oldukça sevilinilen ve aranan bir isim haline gelmiştir.Serkan Çayoğlu Boyu 1.87 kilosu ise 83’dür.

Kiraz Mevsimi dizisinde 2015 yılı Ocak ayı itibariyle Ayaz karakterini canlandırıp herkesin beğendiği bir isim olmuştur.

Bizlerde kimdirki ekibi olarak Kiraz Mevsimi’nin Ayaz’ına başarılarının devamını dileyip yeni bölümleri merakla beklediğimizi söylemek isteriz.

2 Yorum

  1. ece 21 Haziran 2015
  2. fatma 30 Mart 2015

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın